Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Politechnika Gdańska
74  :  40 (23:9, 17:8, 16:10, 18:13)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 12 kolejka | 22.12.2018 15:10
Sędziowie: Jakub Pietrzak, Ewa Matuszewska, Karina Kamińska | Komisarz: Tomasz Konczewski

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 16 37:154/10 40.01/5 20.05/15 33.35/7 71.41 5 6 9 2 4 4 1     16 33
6 Katarzyna Śmietańska 2 07:36   0/1 0.00/1 0.02/2 100.01 3 4     2       1 5 1
10 Paulina Szymańska 4 31:011/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.02 8 10 5 2 1 2 6 1   21 35
11 Martyna Pyka 9 23:072/6 33.31/1 100.03/7 42.92/3 66.73 3 6 1 3 2   4   1 15 22
13 Agnieszka Haryńska DNP                                   
14 Annika Holopainen 12 22:072/4 50.01/2 50.03/6 50.05/6 83.31 3 4 3 4 4 4     1 11 22
15 Karolina Strzelczyk 2 09:581/2 50.0   1/2 50.0     1 1   4   1       1 15
21 Sylwia Bujniak 0 16:340/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 2 1   2 1   1 1 17
22 Natalia Gwizdała 7 09:332/2 100.01/2 50.03/4 75.0     2 2     1 2       6 11
23 Marianna Duszkiewicz 0 07:010/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1             2 -3
24 Martyna Koc 0 07:08              1 1   1   2       -1 -4
34 Tiffany Wright Clarke 22 28:4010/12 83.30/1 0.010/13 76.92/3 66.71 9 10 3   4 2   1 1 30 21
Drużyna   4 4   4
Suma 74 200:00 22/41 53,7 4/14 28,6 26/55 47,3 18/23 78,3 9 39 48 24 17 18 19 12 2 5 107  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 0 08:000/2 0.0   0/2 0.0           1     1     -1 -15
5 Jowita Ossowska 4 28:180/3 0.01/5 20.01/8 12.51/2 50.0  4 4 2 3 2 2 2 2   4 -27
6 Karolina Podkańska 4 34:441/8 12.50/1 0.01/9 11.12/4 50.0      2 1 4 5 5 1   -3 -25
9 Sandra Nowicka DNP                                   
11 Aleksandra Wajler 2 16:441/3 33.30/5 0.01/8 12.5     3 3 1 2   1       -2 -22
13 Jenna Lynn Burdette 5 23:191/5 20.01/4 25.02/9 22.2     2 2   5 1 3       -3 -30
15 Karolina Kaczmarek 2 21:291/5 20.00/1 0.01/6 16.7     2 2   2 1         -1 -15
16 Katarzyna Motyl 15 16:511/2 50.03/7 42.94/9 44.44/4 100.0  2 2   1 3 2 2     12 -2
18 Katarzyna Jaworska 2 16:451/5 20.0   1/5 20.0   2 3 5 2 3 2     1 1 6 -3
24 Ewelina Jackowska 6 33:502/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.05 5 10 5 1 4 3 2 1 1 16 -31
Drużyna 1 1 2    
Suma 40 200:00 8/37 21,6 5/26 19,2 13/63 20,6 9/12 75 7 21 28 12 19 17 16 12 5 2 28  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa