Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
63  :  74 (9:17, 16:25, 25:12, 13:20)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 6 kolejka | 04.11.2018 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Tomasz Tomaszewski, Michał Kuzia | Komisarz: Wojciech Imiołek

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 12 34:185/7 71.4   5/7 71.42/2 100.01 9 10 1 2 5 3 3 1   22 -4
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 0 03:320/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1     1 2       -3 -6
10 Klaudia Perisa 20 38:153/6 50.03/5 60.06/11 54.55/7 71.4  4 4 1 4 5 4 1   1 15 -14
11 Klaudia Gertchen 10 33:102/6 33.30/1 0.02/7 28.66/7 85.73 3 6 2 5 3 7 1     6 1
13 Julia Drop 8 40:001/5 20.01/4 25.02/9 22.23/3 100.0  2 2 7 3 2 3     1 7 -11
15 Aleksandra Pawlak 11 29:362/9 22.21/2 50.03/11 27.34/4 100.0  9 9 2 5 2 3       11 2
22 Katarina Vucković 2 10:341/1 100.00/2 0.01/3 33.3     1 1       1       0 -11
30 Elżbieta Paździerska 0 08:35              1 1       1       0 -9
34 Natalia Gzinka 0 02:000/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -3
Drużyna   3 3    
Suma 63 200:00 14/36 38,9 5/15 33,3 19/51 37,3 20/23 87 4 30 34 13 19 18 24 5 1 2 57  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 17:18   0/4 0.00/4 0.0     2 2 4 2 1 1 3     4 -1
5 Sharnee Zoll-Norman 9 35:460/4 0.01/3 33.31/7 14.36/6 100.0  5 5 8 1 3 2 2 1   17 16
7 Julija Rytsikowa 3 15:04   1/5 20.01/5 20.0   1   1   1     2     2 6
8 Ariel Atkins 22 31:266/7 85.72/7 28.68/14 57.14/6 66.74 6 10 1 4 5 2 4     27 15
9 Annamaria Prezelj 5 08:341/2 50.01/1 100.02/3 66.7         1             5 -4
11 Agnieszka Fikiel 8 13:164/5 80.0   4/5 80.00/1 0.01 1 2     2 4   1   5 6
12 Laura Juskaite 8 18:322/3 66.71/3 33.33/6 50.01/4 25.0  4 4 2 3 4 1 1     8 14
13 Maryia Papova 15 33:096/13 46.21/1 100.07/14 50.0   1 3 4   3 1 1 1     12 4
22 Daria Stelmach 0 11:520/2 0.00/4 0.00/6 0.0     2 2   1     2     -2 1
31 Kyara Linskens 4 15:032/9 22.2   2/9 22.20/1 0.04 4 8   3 3 1     1 3 -2
Drużyna 3 2 5   1
Suma 74 200:00 21/45 46,7 7/28 25 28/73 38,4 11/18 61,1 11 27 38 16 18 19 12 15 2 1 81  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa