Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
101  :  69 (22:15, 16:22, 38:18, 25:14)
Enea AZS Poznań
Etap I - 25 kolejka | 27.03.2019 18:00
Sędziowie: Roman Putyra, Tomasz Langowski, Michał Pietrakiewicz | Komisarz: Konrad Tomczyk

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 16:46   0/1 0.00/1 0.0     1 1   3   1 3     2 5
5 Sharnee Zoll-Norman 7 25:562/5 40.01/1 100.03/6 50.0     3 3 13 1 1 4 1     17 19
6 Wiktoria Keller 6 10:002/2 100.0   2/2 100.02/2 100.0  5 5 1 1 1 1   1   12 11
7 Julija Rytsikowa 11 15:031/1 100.03/3 100.04/4 100.0   2 1 3 1 1   2 1     14 14
8 Ariel Atkins 13 19:352/3 66.73/3 100.05/6 83.3     2 2 4 3 2   3     21 14
9 Annamaria Prezelj 8 14:042/4 50.0   2/4 50.04/9 44.42 2 4 4 1 6 3 1     7 13
11 Agnieszka Fikiel 13 15:416/8 75.0   6/8 75.01/1 100.02 3 5 1 4 1     2   19 17
12 Laura Juskaite 9 23:221/5 20.02/3 66.73/8 37.51/2 50.01 1 2 1 2 4 3   1   4 29
13 Maryia Papova 16 23:115/8 62.5   5/8 62.56/6 100.02 3 5   2 4     1   19 16
16 Karolina Matkowska 0 05:220/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 1 2         1 1 1 2 4
22 Daria Stelmach 6 13:141/2 50.01/1 100.02/3 66.71/2 50.0        1 2   1     5 16
31 Kyara Linskens 12 17:463/7 42.9   3/7 42.96/6 100.01 3 4 1 2 4 1 3 2   17 2
Drużyna          
Suma 101 200:00 25/46 54,3 10/13 76,9 35/59 59,3 21/28 75 11 25 36 26 21 25 15 14 8 1 139  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 15 24:164/7 57.1   4/7 57.17/10 70.05 5 10 1   7 5 1   3 16 -12
4 Kinga Demczur 5 18:161/4 25.01/1 100.02/5 40.0     1 1 2 5   1 1     5 -28
7 Marta Nowicka 2 13:201/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 1 2 1 1         1 2 -19
8 Olena Samburska 6 21:090/4 0.02/4 50.02/8 25.0   2   2 1 3 1 3     1 0 -12
10 Magdalena Parysek-Bochniak 6 24:013/5 60.0   3/5 60.0     4 4 1 3   3 1 1   8 -13
11 Dominika Urbaniak 3 20:170/2 0.01/1 100.01/3 33.30/2 0.0  1 1 2 2 2   2     4 -2
12 Aleksandra Parzeńska 8 16:492/3 66.7   2/3 66.74/5 80.02 1 3   5 4       1 9 -22
13 Karolina Stefańczyk 0 17:480/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 1 2 1 2 1 2       -3 -19
16 Julia Niemojewska 0 16:130/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 2 3 1 3 1     -1 -20
32 Jazmine Davis 24 27:517/13 53.81/2 50.08/15 53.37/8 87.5  1 1 4 1 5 2 1   2 20 -13
Drużyna         2
Suma 69 200:00 18/44 40,9 5/12 41,7 23/56 41,1 18/25 72 11 16 27 15 25 21 19 7 1 8 60  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa