Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
76  :  67 (14:15, 25:17, 20:16, 17:19)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 1 kolejka | 06.10.2018 19:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Grzegorz Czajka, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel DNP                                   
5 Kaja Grygiel 4 12:330/2 0.01/1 100.01/3 33.31/3 33.3      1 2 1 4       -3 -3
7 Kai James 16 19:265/10 50.0   5/10 50.06/8 75.05 6 11   1 4 2 1   1 19 0
9 Dorota Mistygacz 8 28:400/2 0.02/4 50.02/6 33.32/2 100.03 3 6 4 3 3   2   1 16 13
10 Dajana Butulija 6 20:402/6 33.30/2 0.02/8 25.02/3 66.7  4 4 4 2 2 3 1   1 5 -6
11 Kateryna Rymarenko 13 30:495/10 50.00/4 0.05/14 35.73/3 100.0  7 7 4 2 2 1 3     17 14
12 Julia Adamowicz 12 31:122/5 40.02/8 25.04/13 30.82/2 100.01 2 3 1   3   2     9 15
20 Magdalena Szajtauer 7 21:022/2 100.0   2/2 100.03/5 60.06 5 11 1 1 5 1 3 1   20 17
21 Irena Vrancic 5 24:082/5 40.00/3 0.02/8 25.01/2 50.0  1 1 7 2 3 4 1   1 3 13
22 Dominika Poleszak 3 08:431/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01   1 1 2 2         3 -13
31 Uliana Datsko 2 02:471/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 -5
Drużyna 2 1 3   1
Suma 76 200:00 20/45 44,4 5/23 21,7 25/68 36,8 21/30 70 16 28 44 23 16 25 15 13 1 4 90  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 3 22:320/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2 1 1 2 4       0 -8
5 Jowita Ossowska 19 37:541/5 20.05/8 62.56/13 46.22/2 100.0  3 3 1 3 4 5 1 1   13 -9
6 Karolina Podkańska 6 28:512/2 100.00/2 0.02/4 50.02/4 50.0  4 4 5 3 2 2 1 1   11 -9
9 Sandra Nowicka 0 01:35              1 1               1 2
11 Aleksandra Wajler 10 27:142/5 40.02/5 40.04/10 40.0     5 5 2 1   3 1     9 -4
13 Jenna Lynn Burdette 19 30:251/4 25.05/7 71.46/11 54.52/2 100.0  4 4 6 5 3 3 3     24 -16
15 Karolina Kaczmarek 0 04:03   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   1       -1 -3
16 Katarzyna Motyl 2 07:261/1 100.00/1 0.01/2 50.0         2 2     2     5 11
18 Katarzyna Jaworska 2 25:091/5 20.0   1/5 20.0   1 6 7   4 1 2 1 1   5 -17
24 Ewelina Jackowska 6 14:510/2 0.00/1 0.00/3 0.06/6 100.0  2 2   5 4 1   1 1 5 8
Drużyna   2 2   1
Suma 67 200:00 8/25 32 13/27 48,1 21/52 40,4 12/14 85,7 1 28 29 17 25 16 21 9 4 1 72  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa