Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
71  :  94 (23:22, 20:29, 13:27, 15:16)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 12 kolejka | 22.12.2018 18:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Cezary Nowicki | Komisarz: Dariusz Szczerba

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 9 24:412/4 50.0   2/4 50.05/7 71.41 2 3 4   6 1 1   1 12 -20
7 Marta Nowicka 5 26:390/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.02 3 5 2   2 5 1     5 -27
8 Olena Samburska 11 29:311/1 100.03/6 50.04/7 57.1     3 3 5 2 3 7   1   10 -11
10 Magdalena Parysek-Bochniak 18 32:487/14 50.0   7/14 50.04/5 80.02 4 6 1 4 4 4 1     14 -20
11 Dominika Urbaniak 13 25:484/6 66.71/2 50.05/8 62.52/2 100.0  1 1 1 2 1 4 1     9 -22
12 Aleksandra Parzeńska 10 13:444/7 57.1   4/7 57.12/2 100.0      1 4 2 1 2 1   10 7
13 Karolina Stefańczyk 0 20:170/4 0.0   0/4 0.0   2 2 4   5 1 3 1     -2 -9
14 Weronika Piechowiak 1 02:42         1/2 50.0  1 1     1         1 -5
16 Julia Niemojewska 4 23:501/6 16.7   1/6 16.72/2 100.02 1 3 4 4 3 4 1   1 3 -8
21 Olga Jędrzejczak DNP                                   
32 Jazmine Davis DNP                                   
Drużyna 1 3 4   1
Suma 71 200:00 19/43 44,2 5/11 45,5 24/54 44,4 18/22 81,8 9 17 26 18 21 23 29 8 2 2 62  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 4 27:402/6 33.30/2 0.02/8 25.0   2 3 5 1 4 3 2 3     5 28
5 Sharnee Zoll-Norman 11 34:413/6 50.01/1 100.04/7 57.12/2 100.0  4 4 12 1 2 2 4     26 24
7 Julija Rytsikowa 6 13:181/4 25.01/1 100.02/5 40.01/1 100.0  2 2   1 1 1       4 9
8 Ariel Atkins 7 23:063/7 42.90/1 0.03/8 37.51/2 50.0  5 5 6 3 6 5 7   2 14 12
9 Annamaria Prezelj 0 08:550/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1   1   1     1     -1 1
11 Agnieszka Fikiel 0 02:00                    1           0 4
12 Laura Juskaite 21 25:588/13 61.50/1 0.08/14 57.15/5 100.05   5 1 3 4 5 3     19 22
13 Maryia Papova 29 36:1110/14 71.41/2 50.011/16 68.86/6 100.05 2 7 7 4 4 1 2 1   40 22
22 Daria Stelmach 0 12:200/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -5
31 Kyara Linskens 16 15:517/9 77.8   7/9 77.82/2 100.0  1 1 2 4 1 2 1 1   17 -2
Drużyna 1 3 4   1
Suma 94 200:00 34/62 54,8 3/9 33,3 37/71 52,1 17/18 94,4 13 17 30 29 23 21 18 21 2 2 123  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa