Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
68  :  97 (16:27, 19:19, 10:23, 23:28)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 3 kolejka | 17.10.2018 18:00
Sędziowie: Paweł Białas, Jan Piróg, Tomasz Langowski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 0 09:37   0/1 0.00/1 0.0           1   1       -2 -11
5 Jowita Ossowska 23 34:576/8 75.03/5 60.09/13 69.22/2 100.0  2 2 2 2 1 4       19 -23
6 Karolina Podkańska 12 27:473/7 42.92/4 50.05/11 45.5     3 3 1 3 1 7 3 1 1 7 -13
9 Sandra Nowicka 0 02:31                    1           0 -6
11 Aleksandra Wajler 3 30:490/3 0.01/4 25.01/7 14.3         5 3     1     3 -19
13 Jenna Lynn Burdette 9 19:133/4 75.01/1 100.04/5 80.0         5     1 2     14 -16
15 Karolina Kaczmarek 2 18:290/1 0.0   0/1 0.02/3 66.71 2 3   1 3 1       2 -18
16 Katarzyna Motyl 2 15:311/2 50.0   1/2 50.0     1 1 4 2   3       3 -13
18 Katarzyna Jaworska 8 24:302/4 50.0   2/4 50.04/5 80.0  3 3   5 3 2 1 1   8 -17
24 Ewelina Jackowska 9 16:362/2 100.0   2/2 100.05/9 55.6  3 3 1 5 6     1   10 -9
Drużyna 1 2 3    
Suma 68 200:00 17/31 54,8 7/15 46,7 24/46 52,2 13/19 68,4 1 14 15 18 23 14 19 7 3 1 64  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 4 25:240/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.0  3 3 2 3 3 1       5 24
7 Jessica Dulęba 0 08:520/3 0.0   0/3 0.0   1   1               -2 1
8 Kristi Bellock 22 32:4010/14 71.4   10/14 71.42/2 100.03 8 11 5 1 1 1 1     34 22
9 Oksana Mołłowa 34 37:1811/13 84.63/5 60.014/18 77.83/5 60.02 2 4 4 1 7 3 1 1 1 35 22
10 Ewa Bacik 2 07:51         2/2 100.0        1 1         2 5
15 Samra Omerbaśić 0 00:28                    1           0 -2
21 Tetiana Yurkevichus 6 12:103/4 75.0   3/4 75.00/3 0.03 3 6   3 3 3 1     6 12
25 Marta Urbaniak 5 18:321/3 33.31/2 50.02/5 40.0         2       1     5 13
30 Rebecca Harris 14 33:064/9 44.41/6 16.75/15 33.33/3 100.0  4 4 14 1 4 1 8     29 32
42 Samantha Lapszynski 10 23:394/6 66.7   4/6 66.72/3 66.73 2 5 1 3 4 3 1   2 11 16
Drużyna 2 1 3   1
Suma 97 200:00 33/53 62,3 6/15 40 39/68 57,4 13/20 65 12 22 34 28 14 23 12 13 1 3 125  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa