Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Matizol Lider - Arka Gdynia 27.09.2009 00:00
27.09.2009 00:00
82:84
Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 01.10.2009 17:30
01.10.2009 17:30
85:39
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 01.10.2009 18:00
01.10.2009 18:00
73:75
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 01.10.2009 18:00
01.10.2009 18:00
53:79
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 01.10.2009 18:30
01.10.2009 18:30
67:73
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 01.10.2009 18:30
01.10.2009 18:30
86:73

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 03.10.2009 17:00
03.10.2009 17:00
67:61
KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 03.10.2009 17:00
03.10.2009 17:00
60:72
Matizol Lider - ŁKS Siemens AGD Łódź 03.10.2009 18:00
03.10.2009 18:00
83:56
KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 03.10.2009 18:30
03.10.2009 18:30
85:74
CCC Polkowice - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-10-04 15:50
04.10.2009 15:50
04.10.2009 15:50
54:42
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 04.10.2009 17:00
04.10.2009 17:00
80:69

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Odra Brzeg - Arka Gdynia 06.10.2009 00:00
06.10.2009 00:00
54:63
Energa Toruń - Matizol Lider 07.10.2009 17:30
07.10.2009 17:30
91:79
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 07.10.2009 18:00
07.10.2009 18:00
54:82
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 07.10.2009 18:00
07.10.2009 18:00
48:86
MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 07.10.2009 18:00
07.10.2009 18:00
72:55
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 07.10.2009 18:30
07.10.2009 18:30
75:57

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Matizol Lider - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 10.10.2009 15:30
10.10.2009 15:30
67:55
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 10.10.2009 17:00
10.10.2009 17:00
65:72
KK ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 10.10.2009 17:30
10.10.2009 17:30
69:85
Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
74:89
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 10.10.2009 18:30
10.10.2009 18:30
68:70
CCC Polkowice - Energa Toruń 11.10.2009 18:00
11.10.2009 18:00
76:73

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Energa Toruń - Odra Brzeg 14.10.2009 17:30
14.10.2009 17:30
86:89
Arka Gdynia - KK ROW Rybnik 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
84:56
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CCC Polkowice 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
52:59
ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
57:58
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Matizol Lider 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
86:76
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 14.10.2009 18:30
14.10.2009 18:30
92:51

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 17.10.2009 16:30
17.10.2009 16:30
62:74
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 17.10.2009 17:00
17.10.2009 17:00
84:86
Odra Brzeg - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.10.2009 17:00
17.10.2009 17:00
68:54
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 17.10.2009 18:00
17.10.2009 18:00
59:80
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 17.10.2009 18:00
17.10.2009 18:00
64:68
KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 18.10.2009 17:30
18.10.2009 17:30
57:64

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 23.10.2009 00:00
23.10.2009 00:00
81:63
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 24.10.2009 17:30
24.10.2009 17:30
67:57
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
64:62
Matizol Lider - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2009-10-24 18:00
24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
59:67
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
63:54
Energa Toruń - KK ROW Rybnik 25.10.2009 19:00
25.10.2009 19:00
76:74

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.10.2009 00:00
21.10.2009 00:00
60:104
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 30.10.2009 18:00
30.10.2009 18:00
59:44
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 30.10.2009 18:30
30.10.2009 18:30
70:82
Odra Brzeg - Matizol Lider 30.10.2009 18:30
30.10.2009 18:30
79:70
KK ROW Rybnik - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 30.10.2009 18:30
30.10.2009 18:30
55:51
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-10-31 15:15
31.10.2009 00:00
31.10.2009 00:00
70:78

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Matizol Lider - KS Basket 25 Bydgoszcz 06.11.2009 00:00
06.11.2009 00:00
73:67
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 07.11.2009 17:30
07.11.2009 17:30
67:78
CCC Polkowice - Odra Brzeg
OTV Wrocław - 2009-11-07 18:00
07.11.2009 18:00
07.11.2009 18:00
85:71
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KK ROW Rybnik 07.11.2009 18:00
07.11.2009 18:00
70:69
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS Poznań 07.11.2009 18:00
07.11.2009 18:00
68:71
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 08.11.2009 18:00
08.11.2009 18:00
84:69

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
63:94
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
OTV Wrocław - 2009-11-14 18:00
14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
91:42
MKS Tęcza Leszno - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 14.11.2009 18:00
14.11.2009 18:00
56:50
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 15.11.2009 17:00
15.11.2009 17:00
75:61
KK ROW Rybnik - Matizol Lider 15.11.2009 17:30
15.11.2009 17:30
84:63
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 15.11.2009 17:30
15.11.2009 17:30
59:68

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Energa Toruń - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-11-21 14:00
21.11.2009 14:00
21.11.2009 14:00
55:81
Odra Brzeg - KS Basket 25 Bydgoszcz 21.11.2009 17:00
21.11.2009 17:00
83:64
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
87:73
Matizol Lider - Enea AZS Poznań 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
69:93
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 22.11.2009 16:30
22.11.2009 16:30
58:92
CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 22.11.2009 18:00
22.11.2009 18:00
59:68

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Matizol Lider 26.11.2009 18:30
26.11.2009 18:30
54:51
Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 28.11.2009 15:00
28.11.2009 15:00
89:45
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 28.11.2009 17:30
28.11.2009 17:30
57:79
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport, OTV Gorzów, OTV Kielce, OTV Kraków, <br /><font color= - 2009-11-28 18:00
28.11.2009 18:00
28.11.2009 18:00
76:83
KK ROW Rybnik - Odra Brzeg 29.11.2009 17:30
29.11.2009 17:30
76:58
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 29.11.2009 18:00
29.11.2009 18:00
75:90

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 05.12.2009 17:00
05.12.2009 17:00
84:74
Matizol Lider - Wisła CanPack Kraków 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
67:81
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno
OTV Wrocław - 2009-12-05 18:00
05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
79:50
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 05.12.2009 18:30
05.12.2009 18:30
96:66
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-12-06 18:00
06.12.2009 18:00
06.12.2009 18:00
75:69
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.01.2010 17:00
20.01.2010 17:00
65:46

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Arka Gdynia - Matizol Lider 11.12.2009 18:00
11.12.2009 18:00
72:44
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 12.12.2009 17:00
12.12.2009 17:00
75:58
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 12.12.2009 17:00
12.12.2009 17:00
91:82
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
65:80
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.12.2009 18:00
12.12.2009 18:00
75:65
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2009-12-12 18:15
12.12.2009 18:15
12.12.2009 18:15
69:57

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.12.2009 19:00
18.12.2009 19:00
80:64
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
58:69
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 19.12.2009 18:30
19.12.2009 18:30
83:66
Arka Gdynia - CCC Polkowice
TVP Sport - 2009-12-20 18:00
20.12.2009 18:00
20.12.2009 18:00
81:59
ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider 25.01.2010 18:00
25.01.2010 18:00
66:73
Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 28.01.2010 18:30
28.01.2010 18:30
76:71

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 21.12.2009 18:00
21.12.2009 18:00
74:52
KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 21.12.2009 18:30
21.12.2009 18:30
76:67
Matizol Lider - Energa Toruń 21.12.2009 19:15
21.12.2009 19:15
66:70
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.12.2009 18:00
22.12.2009 18:00
74:50
Arka Gdynia - Odra Brzeg 10.01.2010 15:00
10.01.2010 15:00
74:58
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 10.01.2010 17:00
10.01.2010 17:00
56:71

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.01.2010 17:00
16.01.2010 17:00
104:57
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 16.01.2010 17:30
16.01.2010 17:30
82:64
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Matizol Lider 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
62:65
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
74:61
Wisła CanPack Kraków - KK ROW Rybnik 17.01.2010 17:00
17.01.2010 17:00
100:53
Energa Toruń - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2010-01-17 18:00
17.01.2010 18:00
17.01.2010 18:00
64:60

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

KK ROW Rybnik - Arka Gdynia 22.01.2010 19:00
22.01.2010 19:00
47:63
KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 23.01.2010 17:00
23.01.2010 17:00
63:60
Matizol Lider - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 23.01.2010 18:00
23.01.2010 18:00
62:66
CCC Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 23.01.2010 18:00
23.01.2010 18:00
64:56
Odra Brzeg - Energa Toruń 23.01.2010 18:30
23.01.2010 18:30
74:96
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 24.01.2010 18:00
24.01.2010 18:00
65:84

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 30.01.2010 15:00
30.01.2010 15:00
87:63
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 30.01.2010 17:30
30.01.2010 17:30
58:64
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
86:65
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Wrocław - 2010-01-30 18:00
30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
69:57
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Odra Brzeg 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
60:61
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 31.01.2010 18:00
31.01.2010 18:00
92:65

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 05.02.2010 17:00
05.02.2010 17:00
74:51
CCC Polkowice - Matizol Lider 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
76:44
MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 07.02.2010 16:00
07.02.2010 16:00
55:81
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 07.02.2010 16:00
07.02.2010 16:00
51:61
KK ROW Rybnik - Energa Toruń 07.02.2010 17:30
07.02.2010 17:30
68:75
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 07.02.2010 18:00
07.02.2010 18:00
72:53

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 13.02.2010 15:00
13.02.2010 15:00
65:54
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KK ROW Rybnik 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
69:75
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
117:60
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 14.02.2010 17:00
14.02.2010 17:00
62:72
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 14.02.2010 18:00
14.02.2010 18:00
70:43
Matizol Lider - Odra Brzeg 14.02.2010 19:00
14.02.2010 19:00
71:67

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Matizol Lider 19.02.2010 18:00
19.02.2010 18:00
69:79
MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 20.02.2010 17:00
20.02.2010 17:00
48:94
Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.02.2010 17:00
20.02.2010 17:00
77:44
Odra Brzeg - CCC Polkowice 20.02.2010 18:30
20.02.2010 18:30
56:52
KK ROW Rybnik - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.02.2010 17:00
21.02.2010 17:00
49:85
Enea AZS Poznań - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 21.02.2010 18:00
21.02.2010 18:00
75:69

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 17.02.2010 18:30
17.02.2010 18:30
81:67
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno 24.02.2010 17:00
24.02.2010 17:00
74:65
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 27.02.2010 14:00
27.02.2010 14:00
71:44
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
107:48
Matizol Lider - KK ROW Rybnik 27.02.2010 19:00
27.02.2010 19:00
56:99
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 04.03.2010 17:00
04.03.2010 17:00
69:74

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 03.03.2010 18:00
03.03.2010 18:00
57:62
Arka Gdynia - Energa Toruń 10.03.2010 14:00
10.03.2010 14:00
53:84
Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 10.03.2010 16:00
10.03.2010 16:00
85:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - Odra Brzeg 10.03.2010 17:00
10.03.2010 17:00
62:66
KK ROW Rybnik - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Wrocław - 2010-03-10 18:00
10.03.2010 18:00
10.03.2010 18:00
63:85
Enea AZS Poznań - Matizol Lider 10.03.2010 18:30
10.03.2010 18:30
77:86

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 08.02.2010 16:00
08.02.2010 16:00
66:54
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 13.03.2010 17:00
13.03.2010 17:00
73:67
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 13.03.2010 18:00
13.03.2010 18:00
77:78
Matizol Lider - MKS Tęcza Leszno 13.03.2010 18:00
13.03.2010 18:00
62:53
Odra Brzeg - KK ROW Rybnik 13.03.2010 18:30
13.03.2010 18:30
68:66
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 14.03.2010 18:00
14.03.2010 18:00
67:46

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2010-03-17 18:00
17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
72:65
ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
60:52
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
74:66
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
54:76
Wisła CanPack Kraków - Matizol Lider 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
91:78
KK ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 17.03.2010 18:00
17.03.2010 18:00
71:49