Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
--
--
Arka Gdynia
93  :  83 (23:22, 23:24, 32:23, 15:14)
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 15 kolejka | 25.01.2020 18:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Krzysztof Tuński, Robert Klukowski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 16 28:314/7 57.12/4 50.06/11 54.52/3 66.71 6 7 3 1 3 2 1   1 19 13
5 Julia Niemojewska DNP                                   
8 Rebecca Allen 25 24:505/6 83.33/6 50.08/12 66.76/9 66.71 5 6 2 4 4 2 2 2   28 10
9 Kamila Podgórna 0 13:29   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2 1 3           2 -8
11 Aldona Morawiec DNP                                   
20 Anna Wińkowska 3 04:371/2 50.0   1/2 50.01/1 100.01   1   1 1 1   1   3 -1
21 Paulina Misiek 0 04:56   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -2
22 Amalia Rembiszewska 20 32:195/7 71.42/3 66.77/10 70.04/6 66.71 4 5 1 2 3 2 1     20 15
23 Marissa Kastanek 14 32:523/4 75.02/6 33.35/10 50.02/2 100.01   1 3 1 1   2     15 12
26 Sonja Greinacher 3 29:181/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 4 5 3 1 2 3 3     9 1
41 Barbora Balintova 12 29:083/5 60.01/4 25.04/9 44.43/3 100.0  3 3 11 2 7 3       18 10
Drużyna 1 4 5    
Suma 93 200:00 22/33 66,7 10/25 40 32/58 55,2 19/26 73,1 7 23 30 24 15 21 14 9 3 1 112  

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Karolina Formella 0 02:380/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1         1 0 -6
7 Olena Samburska 8 33:094/4 100.00/3 0.04/7 57.1   1 1 2 7 2 2 1       13 -12
10 Paulina Kuras 6 10:362/5 40.0   2/5 40.02/2 100.0      1 5 2 1 1   2 4 4
12 Angelika Kuras 2 11:061/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2 1             3 -8
14 Jastina Kosalewicz 0 01:25                                0 1
15 Żaneta Szczęśniak DNP                                   
20 Agata Stępień 0 13:400/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1             1 -6
21 Gabrielle Rae Ortiz 9 27:301/1 100.02/7 28.63/8 37.51/3 33.3  3 3 1 4 2 5 1     2 -5
23 Kinga Bączek DNP                                   
24 Tierra La She Ruffin-Pratt 31 35:2410/20 50.01/1 100.011/21 52.48/8 100.0  9 9 6 2 6 2 1 1   36 -11
25 Olga Frolkina 12 27:543/6 50.02/4 50.05/10 50.0   2 2 4 2 5 1 2 1     12 -2
32 Anna Pachurina 15 36:395/9 55.61/2 50.06/11 54.52/2 100.03 2 5   2 2 1 3     17 -5
Drużyna 3   3    
Suma 83 200:01 26/49 53,1 6/18 33,3 32/67 47,8 13/15 86,7 6 21 27 19 21 15 12 7 1 3 88  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa