AZS Uniwersytet Gdański
57 : 88 6:29 | 10:21 | 23:19 | 18:19
CCC Polkowice
Etap I - 13 kolejka | 04.01.2020 17:00
Sędziowie: Michał Sosin, Ewa Matuszewska, Karina Kamińska | Komisarz: Andrzej Przechowski

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Włodzimierz Augustynowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
5 Agnieszka Ostrowska DNP                                   
7 Olena Samburska 7 29:123/6 50.00/1 0.03/7 42.91/2 50.0  1 1 4 2 4 3 1 1   6 -27
10 Paulina Kuras 10 21:414/9 44.4   4/9 44.42/3 66.7  1 1 2 2 3 1 1     7 -17
12 Angelika Kuras 0 11:58   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1 1 1   1   0 -17
14 Jastina Kosalewicz 3 14:501/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01 3 4   2 3 1 1     6 -15
15 Żaneta Szczęśniak 0 17:040/4 0.0   0/4 0.0   4 2 6   2   2     1 0 -5
20 Agata Stępień 0 11:43              1 1       1       0 -7
21 Gabrielle Rae Ortiz 11 21:101/4 25.03/6 50.04/10 40.0     1 1   2 2 6 2     2 -21
23 Kinga Bączek DNP                                   
24 Tierra La She Ruffin-Pratt 17 36:148/22 36.40/2 0.08/24 33.31/2 50.02 1 3 2 4 2 1 1   1 5 -21
32 Anna Pachurina 9 36:083/4 75.01/4 25.04/8 50.00/2 0.04 8 12   4 2 3 1 1   14 -25
Drużyna   3 3   2
Suma 57 200:00 20/50 40 4/14 28,6 24/64 37,5 5/11 45,5 11 22 33 8 19 17 21 7 3 2 40  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson DNP                                   
5 Miljana Bojović 5 26:202/3 66.7   2/3 66.71/2 50.0  4 4 7 3 2 1 2     15 38
7 Monika Naczk 0 21:510/2 0.0   0/2 0.0         1 3 1   1   1 0 3
9 Julia Tyszkiewicz 0 10:020/1 0.00/3 0.00/4 0.0           2         1 -4 -8
10 María Conde 10 31:223/7 42.91/4 25.04/11 36.41/2 50.02 6 8 3 1 6 3 4     14 38
11 Ana-Maria Filip 19 23:428/10 80.0   8/10 80.03/4 75.05 8 13 1 4 4 3 2 2   31 6
13 Weronika Gajda 5 28:511/6 16.71/2 50.02/8 25.0   1 2 3 4 2 1 2 2   1 6 23
15 Artemis Spanou 20 27:588/13 61.51/3 33.39/16 56.31/1 100.03 6 9 4 2 1 3 1     24 25
23 Patrycja Tomaszewicz 0 01:34                  1             1 -1
50 Denesha Stallworth 29 28:2011/14 78.6   11/14 78.67/7 100.0  4 4 2 1 4   1     33 31
Drużyna   3 3    
Suma 88 200:00 33/56 58,9 3/12 25 36/68 52,9 13/16 81,3 11 33 44 23 18 19 12 13 2 3 120