Energa Toruń
74 : 85 13:24 | 16:15 | 26:18 | 19:28
CCC Polkowice
Etap I - 21 kolejka | 08.03.2020 18:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Adrian Szczotka, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 16 30:044/9 44.42/5 40.06/14 42.92/2 100.01 3 4 2 3 3 3 2     13 -15
5 Paulina Niedziółka DNP                                   
7 Marta Wieczyńska 3 05:221/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0          1         2 9
9 Nina Dedić 3 15:251/4 25.0   1/4 25.01/1 100.0  3 3   4 4 1     1 2 -17
10 Marta Dobrowolska 0 03:45              1 1               1 -6
11 Karolina Podkańska 2 08:531/1 100.0   1/1 100.0     1 1   1   1       2 -3
14 Emilia Tłumak 8 30:094/7 57.10/3 0.04/10 40.0   1 5 6 5 5 3 1 2 1 1 15 4
17 Maja Šćekić 22 32:391/1 100.05/8 62.56/9 66.75/5 100.0  3 3 3 1 6 3 2     24 -17
22 Latoya Williams 14 31:456/11 54.50/3 0.06/14 42.92/3 66.73 7 10 3 4 3 4 1 2 1 17 -3
25 Marta Urbaniak 0 15:140/1 0.00/3 0.00/4 0.0         1 1           -3 -1
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 6 26:440/2 0.01/5 20.01/7 14.33/3 100.0      2 2 2 2 2     2 -6
Drużyna 1   1   1
Suma 74 200:00 18/37 48,6 8/27 29,6 26/64 40,6 14/16 87,5 6 23 29 16 21 22 16 9 3 3 75  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 15 31:226/8 75.01/3 33.37/11 63.60/1 0.0  3 3 5 4 2 2 4     20 16
6 Lauren Mansfield 6 26:510/1 0.02/5 40.02/6 33.3     2 2 3 3   2       5 5
7 Monika Naczk 0 05:13                  2 1           2 8
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde 20 31:414/6 66.72/5 40.06/11 54.56/6 100.03 6 9 5 4 4 5 4 1   29 9
12 Klaudia Niedźwiedzka 5 14:281/3 33.31/1 100.02/4 50.0     2 2   2   1     1 4 6
13 Weronika Gajda 11 27:021/3 33.32/4 50.03/7 42.93/4 75.02 5 7 1 3 4 4 1     11 -2
15 Artemis Spanou 9 25:134/9 44.40/2 0.04/11 36.41/1 100.01 5 6 4 4 3 5 1 1   9 5
31 Regina Palusna 0 03:210/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2               0 -1
50 Denesha Stallworth 19 34:494/9 44.4   4/9 44.411/14 78.62 7 9 1 1 8     1 2 22 9
Drużyna 2 1 3    
Suma 85 200:00 20/41 48,8 8/20 40 28/61 45,9 21/26 80,8 11 32 43 21 22 21 19 10 3 3 102  
  Energa Toruń CCC Polkowice
Punkty ze strat 15 18
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/26) 61,5 34 (17/32) 53,1
Punkty drugiej szansy 6 8
Punkty szybkiego ataku 8 20
Punkty z ławki 17 16
  Energa Toruń CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 4 (61-57) 19 (17-36)
Najwyższa seria punktowa 13 (61-57) 12 (66-75)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 03:47 33:27