PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
85 : 42 12:14 | 29:11 | 24:11 | 20:6
Enea AZS Poznań
Etap I - 18 kolejka | 22.02.2020 16:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Maciej Dębowski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 20 23:067/13 53.80/3 0.07/16 43.86/9 66.76 7 13 3 1 7 2 1   1 23 24
4 Katarzyna Dźwigalska 3 22:47   1/3 33.31/3 33.3     2 2 3 3   3 4     7 36
5 Cheridene Green 19 23:155/7 71.4   5/7 71.49/11 81.84 8 12 2 4 7 2       27 31
9 Annamaria Prezelj 13 27:204/8 50.01/3 33.35/11 45.52/2 100.0  2 2 1 3 1 1 1     10 26
11 Wiktoria Kuczyńska 0 08:330/2 0.00/1 0.00/3 0.0         1   1       1 -2 11
12 Laura Juskaite 13 33:454/7 57.11/6 16.75/13 38.52/2 100.03 10 13 5 3 2   3 1 1 27 35
15 Ewa Kielar 0 07:58            1 2 3   2   1       2 8
16 Karolina Matkowska 0 13:00   0/2 0.00/2 0.0     1 1 1 1           0 8
32 Zhosselina Maiga 6 15:022/6 33.3   2/6 33.32/3 66.73 1 4   5 2 1   1 1 5 12
33 Jasmine Thomas 11 25:153/6 50.01/3 33.34/9 44.42/2 100.01 3 4 2 1 3 4 3     11 24
Drużyna         1
Suma 85 200:01 25/49 51 4/21 19 29/70 41,4 23/29 79,3 18 36 54 18 23 23 15 12 2 4 110  

Enea AZS Poznań

Trener: Adam Ziemiński. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Zakiya Saunders 5 19:501/6 16.71/3 33.32/9 22.2     2 2 3 3 2 3 1     1 -20
7 Marta Nowicka 2 20:581/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 2 2 2 6   1 1 -3 -24
8 Milana Zivadinovic 0 07:24   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1   4 3     0 -13
10 Karolina Stefańczyk 2 13:171/1 100.00/1 0.01/2 50.0           3 2 3       -2 -17
11 Martyna Pyka 5 26:442/5 40.00/2 0.02/7 28.61/2 50.02 1 3 1 1 1 1 1     3 -25
12 Liliana Banaszak 5 17:201/4 25.0   1/4 25.03/6 50.01 8 9 2 1 4 1 1 2   12 -18
13 Monika Bosilj 0 05:34                                0 -12
14 Aleksandra Parzeńska 8 27:452/10 20.01/3 33.33/13 23.11/2 50.02 2 4   5 3 1 1     1 -21
15 Aleksandra Pawlak 5 15:472/4 50.00/1 0.02/5 40.01/4 25.01 1 2 1 2 2 2 1     1 -18
20 Ginette Mfutila 7 21:073/8 37.5   3/8 37.51/4 25.05 1 6   2 5 1       4 -22
21 Aleksandra Piasecka 0 06:31                                0 -14
22 Lea Miletic 3 17:430/4 0.00/1 0.00/5 0.03/4 75.02 8 10 2 3 2 2   1 1 8 -11
Drużyna          
Suma 42 200:00 13/45 28,9 2/13 15,4 15/58 25,9 10/22 45,5 13 25 38 12 23 23 24 8 4 2 25