CCC Polkowice
61 : 65 17:12 | 13:19 | 12:14 | 19:20
Arka Gdynia
Etap I - 14 kolejka | 12.01.2020 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Łukasz Andrzejewski, Maciej Dębowski | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 2 17:431/5 20.00/1 0.01/6 16.70/1 0.01 2 3   1 1         -1 -19
5 Miljana Bojović 3 33:560/3 0.01/3 33.31/6 16.7     4 4 8 5 2 2 2 1   11 6
7 Monika Naczk 0 03:21                    2           0 -7
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde 16 36:434/7 57.12/7 28.66/14 42.92/4 50.03 4 7 3   5 1 2 1   18 -3
11 Ana-Maria Filip 2 14:391/3 33.3   1/3 33.30/1 0.0  4 4   4 2 3       0 -5
13 Weronika Gajda 16 28:183/4 75.03/6 50.06/10 60.01/1 100.0  1 1 2 3 2 2 1 1 1 15 11
15 Artemis Spanou 16 37:075/8 62.52/4 50.07/12 58.30/4 0.01 6 7 1 3 4 1   1   15 0
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
50 Denesha Stallworth 6 28:133/10 30.00/1 0.03/11 27.3   3 4 7 6 4 2 4     1 7 -3
Drużyna 3 1 4 1  
Suma 61 200:00 17/40 42,5 8/22 36,4 25/62 40,3 3/11 27,3 11 26 37 20 23 18 13 5 4 2 65  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 12 20:150/2 0.02/5 40.02/7 28.66/9 66.7  1 1 3   7 1 2     9 3
8 Rebecca Allen 4 31:252/4 50.00/2 0.02/6 33.3   2 3 5 1 2           6 6
9 Kamila Podgórna 0 03:37                    1           0 -4
13 Maryia Papova 20 34:335/7 71.41/4 25.06/11 54.57/8 87.55 7 12 1 1 5 4   2 1 25 8
21 Paulina Misiek DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 08:500/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1   2 1         -2 -5
23 Marissa Kastanek 6 33:411/5 20.01/4 25.02/9 22.21/1 100.0  1 1 2 2 1 1       1 5
24 Marie Gülich 6 21:233/4 75.0   3/4 75.00/2 0.0  4 4 2 4 2 4       5 2
26 Sonja Greinacher 1 15:140/1 0.0   0/1 0.01/4 25.01 6 7   2 3 1 1     4 3
41 Barbora Balintova 16 31:024/8 50.02/5 40.06/13 46.22/2 100.01 5 6 4 4 3 1 1   3 19 2
Drużyna 1 3 4 2 2
Suma 65 200:00 15/33 45,5 6/21 28,6 21/54 38,9 17/26 65,4 10 31 41 13 20 22 14 4 2 4 67