Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
79  :  57 (23:16, 10:19, 26:13, 20:9)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 1 kolejka | 06.10.2019 19:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Maciej Dębowski | Komisarz: Dariusz Szczerba

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 9 30:353/5 60.01/3 33.34/8 50.0     2 2 4 4 1 3 2     10 17
5 Miljana Bojović 0 30:170/3 0.00/2 0.00/5 0.0   1 5 6 9 3 2 2 2     10 11
7 Monika Naczk 2 24:531/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1 2 2 2 1 1   1 3 15
9 Julia Tyszkiewicz 1 01:40         1/2 50.0          1         0 -1
11 Ana-Maria Filip 14 20:276/11 54.50/1 0.06/12 50.02/3 66.73 5 8 1 4 2   1     17 8
13 Weronika Gajda 19 31:114/5 80.03/5 60.07/10 70.02/4 50.01 4 5 5 1 3 4 2     22 25
15 Artemis Spanou 26 28:539/15 60.02/4 50.011/19 57.92/4 50.03 4 7 3 2 5 3       23 14
23 Patrycja Tomaszewicz 0 01:25                      1         0 -1
24 Ewelina Jackowska 0 10:290/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2   3   1       -1 9
50 Denesha Stallworth 8 20:113/4 75.0   3/4 75.02/2 100.0  3 3 1 4 1 1 4 1   15 13
Drużyna 1 3 4   2
Suma 79 200:01 26/46 56,5 6/17 35,3 32/63 50,8 9/15 60 9 25 34 25 23 18 15 12 1 1 99  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 0 12:160/2 0.00/1 0.00/3 0.0     4 4               1 -4
5 Monika Jasnowska 4 28:120/1 0.01/4 25.01/5 20.01/2 50.02 7 9   2 1 1 3 1   11 -17
6 Anna Kudelska 0 03:08                    2   1       -1 1
9 Ewelina Gala 2 30:561/5 20.00/3 0.01/8 12.5     4 4 1 2 1 3 2     -1 -15
13 Julia Drop 8 33:172/5 40.01/5 20.03/10 30.01/4 25.01 2 3 5 3 6 5 3     4 -23
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 9 28:522/4 50.01/2 50.03/6 50.02/4 50.01 2 3 1 3 4 2 1   1 7 -22
22 Katarina Vucković 21 32:225/9 55.61/2 50.06/11 54.58/10 80.02 1 3 1 2 5 2 1     17 -23
88 Arina Bilotserkivska 13 30:57   4/7 57.14/7 57.11/2 50.0  2 2 1 4 6 4       8 -7
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 1   1   1
Suma 57 200:00 10/26 38,5 8/24 33,3 18/50 36 13/22 59,1 6 22 28 9 18 23 18 10 1 1 46  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa