Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
81
63
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
88
55
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
55
77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
94
77
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
52  :  85 (22:21, 6:20, 8:28, 16:16)
Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 09.11.2019 15:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Bogna Podkowińska | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 2 11:400/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1 5 4 2 1     1 4 -4
3 Presley Hudson 9 27:150/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 2 3 4 2 1 2 1     12 -29
7 Agnieszka Haryńska 3 18:320/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 3 4 5 3   2       7 -8
11 Agata Ostrowska 3 11:441/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0      1 3 2 2       2 -17
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 11:010/2 0.0   0/2 0.0     2 2     1 1   1   0 -5
13 Jenna Smith 9 21:573/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1 3 4   3 2 1       8 -21
15 Karolina Strzelczyk 8 19:122/8 25.01/1 100.03/9 33.31/2 50.02 2 4   1 1 1     2 4 -7
21 Sylwia Bujniak 4 21:441/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.0      3 3 1 4 1     1 -25
23 Marianna Duszkiewicz 0 11:570/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 3 4   1   1     1 0 -15
25 Aleksandra Zmierczak 0 07:53   0/3 0.00/3 0.0     1 1   4           -2 0
32 Syanne Mohamed 4 10:332/3 66.7   2/3 66.7     3 3   1           6 -2
93 Alice Nayo 10 26:324/10 40.00/4 0.04/14 28.62/2 100.03 2 5 1 1 2 2     1 4 -32
Drużyna 3 1 4   2
Suma 52 200:00 13/39 33,3 6/21 28,6 19/60 31,7 8/9 88,9 10 21 31 19 26 12 17 2 1 5 46  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 12 29:293/4 75.00/3 0.03/7 42.96/6 100.0  3 3 9 2 3 3 4     21 18
8 Rebecca Allen 8 23:203/4 75.00/3 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 1 3 4     1   11 22
9 Kamila Podgórna 3 19:570/1 0.01/5 20.01/6 16.7     1 1 3             2 7
13 Maryia Papova 14 23:445/6 83.3   5/6 83.34/4 100.03 3 6 2   3 2 1 1   21 22
20 Anna Wińkowska 2 13:050/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  4 4 1   1 1 1     5 7
22 Amalia Rembiszewska 7 17:222/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 1 2           7 17
24 Marie Gülich 16 18:556/7 85.7   6/7 85.74/4 100.03 2 5   2 3   2 1   23 21
26 Sonja Greinacher 8 25:452/6 33.3   2/6 33.34/6 66.71 4 5   1 5   1 2 1 10 27
41 Barbora Balintova 9 22:172/3 66.70/3 0.02/6 33.35/5 100.01   1 4 2 5 1 1     10 26
55 Joanna Grymek 6 06:062/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  2 2     2         6 -2
Drużyna   2 2    
Suma 85 200:00 25/40 62,5 2/16 12,5 27/56 48,2 29/33 87,9 9 26 35 21 12 26 7 10 5 1 116  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa