Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
KS Basket 25 Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
KS Basket 25 Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
Politechnika Gdańska
102  :  91 (17:26, 30:21, 15:19, 16:12, d: 9:9, d: 15:4)
Enea AZS Poznań
Etap I - 1 kolejka | 06.10.2019 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Tomasz Tomaszewski, Karina Kamińska | Komisarz: Krzysztof Antoniak

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 16 37:293/7 42.92/4 50.05/11 45.54/4 100.0  6 6 10 3 4 5 1   1 22 7
7 Agnieszka Haryńska 2 12:31   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0      3   2 1   1   3 4
8 Zuzanna Krupa DNP                                   
11 Agata Ostrowska 10 25:40   3/7 42.93/7 42.91/2 50.0  3 3 1 3 1 2       7 -5
12 Klaudia Niedźwiedzka 2 21:141/7 14.30/3 0.01/10 10.0   1 3 4   2   2 2 1   -2 -10
13 Jenna Smith 18 40:483/8 37.51/2 50.04/10 40.09/9 100.05 13 18 4 4 8 3 1 1 1 33 10
15 Karolina Strzelczyk 4 07:151/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.02   2 1 3 1         6 5
21 Sylwia Bujniak 14 37:034/5 80.01/3 33.35/8 62.53/6 50.01 2 3 3 2 5 4 1     11 20
23 Marianna Duszkiewicz 4 05:342/2 100.00/1 0.02/3 66.7                       3 0
24 Martyna Koc 14 24:411/3 33.32/2 100.03/5 60.06/6 100.0  6 6 2 1 3 1       19 11
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
93 Alice Nayo 18 37:453/4 75.03/5 60.06/9 66.73/4 75.01 2 3 2 2 2 5   1   15 13
Drużyna 2 2 4   4
Suma 102 250:00 18/37 48,6 12/30 40 30/67 44,8 30/35 85,7 10 35 45 26 20 26 23 5 4 2 117  

Enea AZS Poznań

Trener: Elmedin Omanić. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Keondria Calloway 13 47:345/10 50.01/10 10.06/20 30.0     4 4 5 2   4 4   1 8 -13
7 Marta Nowicka 0 03:52   0/1 0.00/1 0.0         1             0 -8
8 Milana Zivadinovic 19 42:515/10 50.00/1 0.05/11 45.59/10 90.0  3 3 5 5 7 4 2   1 18 5
9 Marta Wdowiuk DNP                                   
10 Karolina Stefańczyk 4 29:042/3 66.70/2 0.02/5 40.0     1 1 1 5 1   1     4 -15
12 Liliana Banaszak 2 04:401/1 100.0   1/1 100.0         1 1 1   1     4 -2
14 Aleksandra Parzeńska 10 23:443/6 50.0   3/6 50.04/4 100.0  3 3 2 2 2       1 12 -12
15 Aleksandra Pawlak 7 40:112/4 50.01/7 14.33/11 27.3   1 5 6 6 4 1 2 5 1   15 -4
20 Ginette Mfutila 16 31:277/14 50.0   7/14 50.02/3 66.73 3 6   2 5 2 1   1 13 -8
22 Lea Miletic 20 26:365/6 83.32/3 66.77/9 77.84/4 100.0  3 3 1 5 3 3 3 1   23 2
Drużyna 4 3 7 2 1
Suma 91 249:59 30/54 55,6 4/24 16,7 34/78 43,6 19/21 90,5 4 22 26 22 26 20 15 17 2 4 97  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa