Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
94  :  77 (28:26, 19:17, 18:18, 29:16)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Michał Sosin, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 15 34:026/14 42.90/3 0.06/17 35.33/6 50.02 11 13 8 3 6 3       19 4
4 Katarzyna Dźwigalska 0 16:230/1 0.00/2 0.00/3 0.0   3 1 4       1       0 6
5 Cheridene Green 21 18:189/10 90.0   9/10 90.03/4 75.02 2 4 1 4 3   1     25 12
6 Wiktoria Keller 0 08:330/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1 1   1       1 8
9 Annamaria Prezelj 14 32:236/9 66.70/2 0.06/11 54.52/2 100.0      6 4 3   1   1 16 20
12 Laura Juskaite 23 32:040/2 0.05/7 71.45/9 55.68/8 100.01 6 7 3 4 6 2 2     29 15
16 Karolina Matkowska 0 00:59                                0 4
21 Agnieszka Kaczmarczyk 0 21:490/3 0.0   0/3 0.0   3 4 7 4 3   2 1 1 1 8 16
24 Chloe Jackson 4 13:472/5 40.0   2/5 40.0         2 1 2 1       2 -5
32 Zhosselina Maiga 17 21:427/8 87.5   7/8 87.53/3 100.04 4 8   3 2 4 1 1   22 5
Drużyna          
Suma 94 200:00 30/53 56,6 5/14 35,7 35/67 52,2 19/23 82,6 15 30 45 25 23 22 14 6 2 2 122  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'neill 23 36:096/9 66.73/11 27.39/20 45.02/4 50.01 1 2 5 2 3 5 3 1   16 -12
1 Agata Świątkowska 0 03:05                                0 -10
3 Brianna Kiesel 5 23:312/3 66.7   2/3 66.71/2 50.0  1 1 4 5 3 1 1     8 -2
8 Elżbieta Międzik 19 36:312/5 40.05/6 83.37/11 63.6   1 5 6 1   1 2       20 -16
11 Kateryna Rymarenko 7 25:241/2 50.01/6 16.72/8 25.02/2 100.0  1 1   5 1 1 1     2 -1
14 Karolina Poboży 8 17:394/8 50.0   4/8 50.00/2 0.03 2 5   2 1 1       6 -20
21 Laura Miškinienė 14 33:523/7 42.9   3/7 42.98/8 100.01 9 10 3 5 12 3 1 1 2 22 -3
25 Karina Michałek 1 23:490/2 0.00/2 0.00/4 0.01/3 33.3      2 3 2 1       -4 -21
30 Shante Evans DNP                                   
44 Zuzanna Piwkowska DNP                                   
Drużyna          
Suma 77 200:00 18/36 50 9/25 36 27/61 44,3 14/21 66,7 6 19 25 15 22 23 14 6 2 2 70  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa