Arka Gdynia
73 : 42 18:13 | 18:9 | 22:11 | 15:9
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 20 kolejka | 04.03.2020 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Andrzej Przechowski

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 9 20:480/3 0.03/6 50.03/9 33.3   1 2 3 4   1 3 1   1 8 11
8 Rebecca Allen 3 22:190/5 0.01/4 25.01/9 11.1     6 6 1 2   1     1 1 25
9 Kamila Podgórna 3 09:20   1/2 50.01/2 50.0         1             3 -9
11 Aldona Morawiec 3 08:270/2 0.01/1 100.01/3 33.3                 1 1 1 3 8
13 Maryia Papova 10 24:482/5 40.02/2 100.04/7 57.1     3 3 1 2 3 2   1   10 25
21 Paulina Misiek 0 05:31                          1     1 2
22 Amalia Rembiszewska 3 15:12   1/2 50.01/2 50.0   1 3 4 2 2   1       7 6
23 Marissa Kastanek 10 27:161/2 50.02/5 40.03/7 42.92/2 100.0  1 1 5 1 2 1 2     13 25
24 Marie Gülich 10 19:155/7 71.4   5/7 71.4   1 6 7 1 2 2 3   1   14 16
28 Kayla Alexander 14 19:316/8 75.0   6/8 75.02/3 66.7  10 10 1 2 3 4 1 2 1 21 19
41 Barbora Balintova 8 27:334/6 66.70/1 0.04/7 57.1         8 2 2 2 4     15 27
Drużyna 2 2 4   1
Suma 73 200:00 18/38 47,4 11/23 47,8 29/61 47,5 4/5 80 5 33 38 24 13 13 18 10 5 4 96  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
4 Patrycja Klatt DNP                                   
6 Daria Marciniak 6 10:411/3 33.31/3 33.32/6 33.31/1 100.01   1   2 2 1     2 2 -3
9 Agata Dobrowolska 4 28:542/5 40.00/2 0.02/7 28.60/1 0.0  4 4   2 1 1 2     3 -26
10 Dajana Butulija 3 17:121/2 50.00/3 0.01/5 20.01/2 50.0  2 2 2 2 1 4 2     0 -18
11 Cierra Burdick 10 34:014/13 30.8   4/13 30.82/3 66.72 5 7 2   2 2   1 2 8 -19
20 Magdalena Szajtauer 4 13:492/6 33.3   2/6 33.3   1 4 5           2 1 7 -16
30 Nevena Jovanovic 4 31:491/7 14.30/2 0.01/9 11.12/2 100.0  4 4 1 1 3 2 2     1 -15
33 Talia Caldwell 11 27:005/8 62.5   5/8 62.51/2 50.02 5 7   3 2 2   1   13 -26
66 Dominika Owczarzak 0 36:340/2 0.0   0/2 0.0     1 1 4 3 2 7 1     -3 -32
Drużyna   2 2   3
Suma 42 200:00 16/46 34,8 1/10 10 17/56 30,4 7/11 63,6 6 27 33 9 13 13 22 7 4 5 31  
  Arka Gdynia 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 19 15
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/29) 51,7 24 (12/27) 44,4
Punkty drugiej szansy 2 4
Punkty szybkiego ataku 13 12
Punkty z ławki 32 13
  Arka Gdynia 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 33 (73-40) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 16 (36-16) 8 (36-24)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 35:17 02:57