Arka Gdynia
72 : 45 21:12 | 18:13 | 19:9 | 14:11
Enea AZS Poznań
Etap I - 10 kolejka | 08.12.2019 17:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Bartosz Puzoń, Adrian Szczotka | Komisarz: Adam Greczyło

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 14 22:58   4/6 66.74/6 66.72/2 100.0  3 3 3 1 1 3 1     16 16
5 Julia Niemojewska 0 11:270/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 4 1 2 1       3 6
9 Kamila Podgórna 5 18:301/1 100.01/4 25.02/5 40.0   4   4 4 2 1 3   1   8 11
13 Maryia Papova 12 19:123/5 60.01/2 50.04/7 57.13/5 60.01 4 5 2 1 2 2 1 2 1 15 17
21 Paulina Misiek 4 20:010/2 0.00/3 0.00/5 0.04/4 100.01 2 3 1 1 2     1   4 8
22 Amalia Rembiszewska 4 22:222/2 100.00/3 0.02/5 40.0     5 5 1 3   1 1 1   8 16
23 Marissa Kastanek 10 21:030/1 0.03/6 50.03/7 42.91/1 100.0  2 2 3 2   3       8 21
24 Marie Gülich 3 16:131/5 20.0   1/5 20.01/2 50.03 3 6 1 1 4 4       1 9
26 Sonja Greinacher 7 20:513/4 75.00/2 0.03/6 50.01/3 33.35 2 7 2 1 2 1 1 1   12 15
41 Barbora Balintova 7 20:262/4 50.01/4 25.03/8 37.5   2 1 3 3 2 2         8 14
55 Joanna Grymek 6 06:572/3 66.7   2/3 66.72/2 100.0  2 2     1   2 1   10 2
Drużyna   3 3   1
Suma 72 200:00 14/28 50 10/31 32,3 24/59 40,7 14/19 73,7 16 29 45 24 15 17 19 6 7 1 93  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Adam Ziemiński, Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Marta Nowicka 7 31:031/5 20.01/3 33.32/8 25.02/2 100.02 5 7 2 1 4 2 2   1 10 -20
8 Milana Zivadinovic 10 40:004/9 44.40/5 0.04/14 28.62/3 66.71 2 3 7 2 4 5 3   1 7 -27
10 Karolina Stefańczyk 0 00:31                    1           0 0
11 Martyna Pyka 2 39:291/8 12.5   1/8 12.5   4 1 5 1 1 3   2   2 3 -27
12 Liliana Banaszak 2 11:35         2/2 100.01 1 2 1 2 1 2       3 -11
14 Aleksandra Parzeńska 5 15:031/5 20.01/3 33.32/8 25.0   1 1 2   3     1 1 2 3 -14
15 Aleksandra Pawlak DNP                                   
20 Ginette Mfutila 10 28:555/11 45.50/1 0.05/12 41.7   2 4 6 1 2 1 2 2     10 -17
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Lea Miletic 9 33:243/12 25.01/1 100.04/13 30.8     7 7 1 5 2 6 3   1 5 -19
Drużyna 5 1 6 1 2
Suma 45 200:00 15/50 30 3/13 23,1 18/63 28,6 6/7 85,7 16 22 38 13 18 15 19 13 1 7 41