PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
84 : 82 20:21 | 26:22 | 16:15 | 22:24
CCC Polkowice
Etap I - 11 kolejka | 15.12.2019 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Maciej Dębowski, Tomasz Langowski | Komisarz: Maciej Kucharski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 20 37:544/17 23.53/7 42.97/24 29.23/7 42.95 3 8 5 4 9 2 1   1 11 8
4 Katarzyna Dźwigalska 0 07:41              1 1 1 1   2       0 0
5 Cheridene Green 17 34:426/8 75.0   6/8 75.05/6 83.33 8 11 2 2 4 1 2   1 28 -5
6 Wiktoria Keller DNP                                   
9 Annamaria Prezelj 11 33:141/7 14.31/3 33.32/10 20.06/6 100.01 1 2 3 1 5 1 1     8 -1
12 Laura Juskaite 14 26:352/4 50.02/4 50.04/8 50.04/4 100.01 4 5 3 4 2 5 1     14 -1
16 Karolina Matkowska 0 00:16                                0 0
21 Agnieszka Kaczmarczyk 5 19:161/3 33.31/1 100.02/4 50.0   6 1 7 2 3       1   13 1
24 Chloe Jackson 6 19:583/6 50.0   3/6 50.0         4 3   1 1     7 5
32 Zhosselina Maiga 11 20:245/6 83.30/1 0.05/7 71.41/2 50.03 2 5   3 4   2     15 3
Drużyna         1
Suma 84 200:00 22/51 43,1 7/16 43,8 29/67 43,3 19/25 76 19 20 39 20 21 24 13 8 1 2 96  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 18 35:343/6 50.01/3 33.34/9 44.49/10 90.0  4 4 1 3 8 2 1     16 0
5 Miljana Bojović 8 30:492/3 66.71/4 25.03/7 42.91/1 100.0  1 1 9 3 2 1 1 1   15 -7
7 Monika Naczk 5 21:021/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1   1   3   1 1     5 1
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde DNP                                   
11 Ana-Maria Filip 13 22:593/5 60.01/1 100.04/6 66.74/4 100.03 4 7 2 3 3 3   1   18 -2
13 Weronika Gajda 10 32:004/7 57.10/8 0.04/15 26.72/4 50.01 3 4 6 4 3 2 3     8 0
15 Artemis Spanou 15 24:454/6 66.72/3 66.76/9 66.71/2 50.02 6 8 2 4 3 2 1     20 3
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
50 Denesha Stallworth 13 32:526/10 60.0   6/10 60.01/2 50.04 4 8   4 2   1   1 17 -5
Drużyna       2 2
Suma 82 200:01 23/38 60,5 6/21 28,6 29/59 49,2 18/23 78,3 11 22 33 20 26 21 13 8 2 1 99