Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-10-04 19:10
62
78
Sportklub - 2019-10-04 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
--
--
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
53  :  70 (19:22, 11:21, 8:13, 15:14)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 2 kolejka | 09.10.2019 18:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Karina Kamińska, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Maciej Kucharski

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 2 15:451/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   1           2 -18
5 Monika Jasnowska 4 23:292/2 100.00/3 0.02/5 40.0     1 1   4 1         2 -6
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 16 35:552/6 33.33/6 50.05/12 41.73/4 75.0  5 5 1 2 2   1     15 -18
13 Julia Drop 15 37:151/4 25.03/5 60.04/9 44.44/5 80.0  5 5 5 2 4 3   1   17 -15
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 5 30:161/3 33.30/2 0.01/5 20.03/4 75.0  3 3 1 1 3 4 1     1 -3
22 Katarina Vucković 11 29:405/8 62.50/1 0.05/9 55.61/2 50.0  3 3 1 2 3         10 -12
88 Arina Bilotserkivska 0 27:400/2 0.00/4 0.00/6 0.0     3 3 7 3 1 2 1   1 3 -13
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 1 2 3   2
Suma 53 200:00 12/26 46,2 6/22 27,3 18/48 37,5 11/15 73,3 0 21 21 15 15 14 9 3 1 1 50  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
4 Patrycja Klatt 0 02:02                    1           0 -3
5 Britney Jones 2 23:161/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1   1 2   2 2 2     2 -6
6 Daria Marciniak 12 19:404/6 66.71/3 33.35/9 55.61/2 50.04 3 7 1 3 1 1 1     15 4
9 Agata Dobrowolska 5 22:081/2 50.01/3 33.32/5 40.0     1 1 2 1   2       3 18
11 Cierra Burdick 10 29:385/10 50.00/1 0.05/11 45.5   4 9 13 1 2 1 1   1 1 18 18
25 Abigail Glomazic 9 21:571/3 33.31/3 33.32/6 33.34/6 66.7      2 2 4 1 1     5 3
30 Nevena Jovanovic 10 28:022/2 100.02/5 40.04/7 57.1     7 7 2   1   1     17 15
33 Ana Pocek 13 28:406/12 50.00/1 0.06/13 46.21/2 50.02 9 11 1 3 2 3       14 15
66 Dominika Owczarzak 9 24:371/4 25.01/2 50.02/6 33.34/4 100.01 1 2 6 2 4 1 2     14 21
Drużyna 1 2 3   1
Suma 70 200:00 21/42 50 6/19 31,6 27/61 44,3 10/14 71,4 12 30 42 17 14 15 11 7 1 1 88  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa