Enea AZS Poznań
69 : 74 20:15 | 16:23 | 16:18 | 17:18
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 7 kolejka | 11.12.2019 18:30
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Cezary Nowicki, Maciej Dębowski | Komisarz: Dariusz Szczerba

Enea AZS Poznań

Trener: Elmedin Omanić. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Zakiya Saunders 18 35:454/9 44.42/7 28.66/16 37.54/4 100.01 3 4 6 5 5 2     2 16 1
7 Marta Nowicka 5 15:300/2 0.01/2 50.01/4 25.02/2 100.0  3 3   2 2 2       3 -6
8 Milana Zivadinovic 8 29:401/3 33.30/1 0.01/4 25.06/6 100.02 3 5 1 5 3 2 3     12 4
10 Karolina Stefańczyk 0 03:27                    1   1       -1 -8
11 Martyna Pyka 4 31:562/6 33.3   2/6 33.3   1 2 3 4 1 1 2 2   1 7 -4
12 Liliana Banaszak 0 05:390/2 0.0   0/2 0.0               1     1 -3 -5
14 Aleksandra Parzeńska 0 05:250/1 0.0   0/1 0.0           2     1     0 -9
15 Aleksandra Pawlak DNP                                   
20 Ginette Mfutila 17 36:535/9 55.60/1 0.05/10 50.07/9 77.8  13 13   3 7 4 1 1   21 -2
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Lea Miletic 17 35:456/10 60.01/6 16.77/16 43.82/2 100.0  5 5 1 4 5 3 1 1   13 4
Drużyna 2 1 3   2
Suma 69 200:00 18/42 42,9 4/17 23,5 22/59 37,3 21/23 91,3 6 30 36 12 23 23 19 8 2 4 68  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Robert Pieczyrak, Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 29 37:2211/19 57.90/2 0.011/21 52.47/9 77.84 7 11 1 4 9 3 2 1   29 10
4 Katarzyna Dźwigalska 0 03:18   0/1 0.00/1 0.0     2 2   2   1       0 -4
5 Cheridene Green 9 29:344/10 40.00/1 0.04/11 36.41/2 50.03 4 7 1 4 1   3     12 19
6 Wiktoria Keller 0 02:38              1 1   1           1 -5
9 Annamaria Prezelj 15 38:305/7 71.40/2 0.05/9 55.65/6 83.31 4 5 4 3 7 6 2   1 15 7
12 Laura Juskaite 14 40:002/5 40.02/6 33.34/11 36.44/5 80.0  6 6 1 3 4 3 1 3   14 5
16 Karolina Matkowska 0 00:33                                0 2
21 Agnieszka Kaczmarczyk 2 22:321/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1 3 4 2 2   1       3 -6
24 Chloe Jackson 2 08:121/5 20.0   1/5 20.0     1 1 3     1 2     3 9
32 Zhosselina Maiga 3 17:211/5 20.0   1/5 20.01/2 50.01   1   4 2 1 2   1 0 -12
Drużyna 3 1 4    
Suma 74 200:00 25/53 47,2 2/15 13,3 27/68 39,7 18/24 75 13 29 42 12 23 23 16 12 4 2 77