Arka Gdynia
85 : 56 22:13 | 19:12 | 17:21 | 27:10
CCC Polkowice
Etap I - 3 kolejka | 13.10.2019 18:10
Sędziowie: Adam Wierzman, Mariusz Adameczek, Maciej Krupiński | Komisarz: Robert Zieliński

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 10 20:170/1 0.01/2 50.01/3 33.37/7 100.01 3 4 3 1 6 1 1 1   16 3
5 Julia Niemojewska 0 01:53              1 1   1   1       0 3
8 Rebecca Allen 5 28:431/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 4 5 3 3   1 3     12 24
9 Kamila Podgórna 3 05:48   1/2 50.01/2 50.0     1 1       1       2 1
13 Maryia Papova 25 31:025/7 71.43/5 60.08/12 66.76/6 100.01   1 3 3 3 1       24 31
20 Anna Wińkowska DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 3 10:59   1/1 100.01/1 100.0   2 1 3 1 1   1 1     7 -6
23 Marissa Kastanek 6 31:510/1 0.02/7 28.62/8 25.0     2 2 4 4 1 1 1   1 6 31
24 Marie Gülich 1 13:540/2 0.0   0/2 0.01/2 50.01 2 3   2 1 2 1     0 2
26 Sonja Greinacher 13 24:055/5 100.0   5/5 100.03/3 100.01 4 5 1 2 3   2     21 31
41 Barbora Balintova 19 31:287/12 58.31/5 20.08/17 47.12/2 100.01 3 4 5   3   1   1 20 25
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna 1 3 4   2
Suma 85 200:00 18/31 58,1 10/24 41,7 28/55 50,9 19/20 95 9 24 33 20 17 17 11 10 1 2 108  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 2 27:271/7 14.3   1/7 14.3     3 3   3   4   1   -4 -28
5 Miljana Bojović 6 28:290/3 0.01/2 50.01/5 20.03/4 75.0  3 3 3 2 4 5 1     3 -18
7 Monika Naczk 5 17:391/2 50.01/2 50.02/4 50.0   2   2   2 1 1     1 4 -12
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde 6 23:003/6 50.00/3 0.03/9 33.3   1 2 3 1 2 2 1       3 -9
11 Ana-Maria Filip 12 20:153/6 50.01/1 100.04/7 57.13/3 100.02 3 5 2   2 3       13 -5
13 Weronika Gajda 4 21:56   1/4 25.01/4 25.01/2 50.0  1 1 4 3 1 1   1   5 -20
15 Artemis Spanou 14 36:533/9 33.32/3 66.75/12 41.72/2 100.05 3 8 3 3 4         18 -28
24 Ewelina Jackowska DNP                                   
50 Denesha Stallworth 7 24:201/4 25.0   1/4 25.05/5 100.0  1 1   2 3 1 1     5 -25
Drużyna 2 1 3 1 1
Suma 56 199:59 12/37 32,4 6/15 40 18/52 34,6 14/16 87,5 12 17 29 13 18 17 17 2 2 1 47