Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
2020-02-01 18:00
--
--
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
--
--
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
--
--
Energa Toruń
79  :  54 (16:19, 19:8, 21:17, 23:10)
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 11 kolejka | 14.12.2019 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Tomasz Tybor, Mateusz Skorek | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 14 21:354/9 44.41/3 33.35/12 41.73/5 60.03 4 7   2 3     1   13 24
5 Paulina Niedziółka DNP                                   
7 Marta Wieczyńska 13 20:573/5 60.02/4 50.05/9 55.61/1 100.01 3 4 2 1 1     1   16 16
9 Nina Dedić 10 25:154/8 50.0   4/8 50.02/3 66.73 6 9 2 5 4 2 3   2 17 25
10 Marta Dobrowolska 0 02:57                  1             1 3
11 Karolina Podkańska 2 07:171/1 100.0   1/1 100.0     1 1   1   2       1 -1
14 Emilia Tłumak 3 26:140/4 0.01/4 25.01/8 12.5     2 2 8 2 2 2 1 1   6 8
17 Maja Šćekić 7 28:391/4 25.01/6 16.72/10 20.02/2 100.0  3 3 6 2 2 2       6 18
22 Latoya Williams 16 25:347/10 70.0   7/10 70.02/3 66.74 10 14   2 2 1       25 14
25 Marta Urbaniak 12 24:09   4/6 66.74/6 66.7         1 1     1     12 10
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 2 17:231/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1 4 3   2 1     3 8
Drużyna 5 2 7   3
Suma 79 200:00 21/43 48,8 9/25 36 30/68 44,1 10/14 71,4 12 29 41 24 19 14 11 6 3 2 100  

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Włodzimierz Augustynowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Brittany Renee Lewis DNP                                   
3 Anna Górska DNP                                   
5 Agnieszka Ostrowska DNP                                   
7 Olena Samburska 20 36:384/7 57.12/9 22.26/16 37.56/6 100.01 1 2 4 2 5 1   1 1 16 -20
10 Paulina Kuras 10 30:182/6 33.30/1 0.02/7 28.66/6 100.03 6 9 5 2 4 4 2     17 -14
12 Angelika Kuras 7 33:342/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 8 9 2 4 2 1 1     14 -11
14 Jastina Kosalewicz 6 29:133/7 42.9   3/7 42.90/2 0.03 2 5 2   2 2 1     6 -22
15 Żaneta Szczęśniak 0 15:270/1 0.0   0/1 0.0   1   1 1 2 2 1   1 1 1 -14
20 Agata Stępień 4 29:411/6 16.70/6 0.01/12 8.32/2 100.0  2 2 3 2 2   2     0 -18
21 Gabrielle Rae Ortiz 6 23:292/3 66.70/5 0.02/8 25.02/2 100.0      2 1 1 1 1   1 2 -23
23 Kinga Bączek 1 01:40         1/2 50.0        1 1 1       -1 -3
Drużyna 1 1 2    
Suma 54 200:00 14/35 40 3/23 13 17/58 29,3 17/20 85 9 19 28 19 14 19 11 7 2 3 55  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa