CCC Polkowice
90 : 50 26:11 | 28:14 | 17:14 | 19:11
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 2 kolejka | 09.10.2019 19:00
Sędziowie: Karina Pełka, Paweł Białas, Bogna Podkowińska | Komisarz: Leszek Rakoczy

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 16 32:234/5 80.01/1 100.05/6 83.35/5 100.01 1 2 3 1 3   4     24 41
5 Miljana Bojović 4 24:512/3 66.70/1 0.02/4 50.0     1 1 6       3     12 27
7 Monika Naczk 4 19:352/2 100.00/2 0.02/4 50.0         3 4     2     7 19
9 Julia Tyszkiewicz 3 07:260/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 1 2 1     2       1 7
10 María Conde DNP                                   
11 Ana-Maria Filip 13 22:595/10 50.00/1 0.05/11 45.53/4 75.02 7 9 3 2 2 1 2 2   21 21
13 Weronika Gajda 15 35:124/6 66.72/6 33.36/12 50.01/2 50.0  1 1 6 3 1 5 3   1 13 26
15 Artemis Spanou 16 27:144/7 57.12/3 66.76/10 60.02/3 66.74 4 8 2 1 3 4 3 2   22 41
23 Patrycja Tomaszewicz 0 00:33   0/1 0.00/1 0.0                     1 -1 0
24 Ewelina Jackowska 3 07:270/2 0.01/1 100.01/3 33.3   1 1 2   1           3 4
50 Denesha Stallworth 16 22:208/11 72.7   8/11 72.7   1 4 5 4 1 1         22 14
Drużyna 1 4 5   1
Suma 90 200:00 29/47 61,7 7/19 36,8 36/66 54,5 11/14 78,6 11 24 35 28 13 10 13 17 4 2 124  

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska 0 07:47   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -2
4 Karina Szczurewska 15 29:172/5 40.03/3 100.05/8 62.52/2 100.01 3 4 2 2 5 5 1     14 -30
5 Agnieszka Ostrowska 0 04:13                                0 -4
6 Karolina Formella 7 29:422/3 66.71/5 20.03/8 37.5     1 1 3 1   6 1   1 1 -47
12 Angelika Kuras 8 27:352/5 40.00/2 0.02/7 28.64/4 100.01 2 3 2 2 4 1 3 2   12 -30
14 Jastina Kosalewicz 4 26:002/4 50.0   2/4 50.0     1 1       1     1 2 -32
15 Żaneta Szczęśniak 9 26:253/9 33.3   3/9 33.33/4 75.01 2 3 2   2 4 1   1 4 -18
20 Agata Stępień 5 34:580/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.0  4 4 3 2 2 3 2     8 -34
23 Kinga Bączek 2 12:281/3 33.30/2 0.01/5 20.0         1 3   1     1 -2 -3
34 Natalia Sakaluk 0 01:35                        1       -1 0
Drużyna 1 5 6   5
Suma 50 200:00 12/30 40 5/16 31,3 17/46 37 11/12 91,7 4 18 22 13 10 13 27 8 2 4 37