Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
2020-02-01 18:00
--
--
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
--
--
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
--
--
Energa Toruń
61  :  90 (13:22, 21:30, 10:20, 17:18)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 9 kolejka | 01.12.2019 17:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Karina Kamińska, Agata Maj | Komisarz: Robert Zieliński

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 14 32:184/7 57.11/7 14.35/14 35.73/3 100.0  4 4 4 3 2 3 1   1 11 -21
5 Paulina Niedziółka DNP                                   
7 Marta Wieczyńska DNP                                   
9 Nina Dedić 8 23:233/4 75.0   3/4 75.02/2 100.0        2 3     1   8 -13
10 Marta Dobrowolska 0 04:590/1 0.0   0/1 0.0   1   1   2   1       -1 -5
11 Karolina Podkańska 6 23:503/7 42.90/1 0.03/8 37.5     3 3   3 3 2       2 -23
14 Emilia Tłumak 5 26:031/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1   1 2 3 1 1 3 1   6 -26
17 Maja Šćekić 10 33:352/3 66.71/6 16.73/9 33.33/3 100.0  3 3 6 3 2 3 1     11 -28
22 Latoya Williams 15 33:116/9 66.70/2 0.06/11 54.53/5 60.02 3 5 2 2 5 2 3 1   17 -17
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 3 22:410/3 0.01/3 33.31/6 16.7   1 2 3 3 3   2       2 -12
Drużyna 3 3 6   1
Suma 61 200:00 19/38 50 4/22 18,2 23/60 38,3 11/13 84,6 5 15 20 17 21 16 14 8 3 1 56  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 23 30:235/13 38.52/4 50.07/17 41.27/8 87.52 5 7 4 2 6 1     1 22 18
4 Katarzyna Dźwigalska 6 25:480/1 0.02/3 66.72/4 50.0     2 2 4 3   2       8 24
5 Cheridene Green 7 18:543/8 37.5   3/8 37.51/2 50.05 4 9     1   1     11 2
6 Wiktoria Keller 0 15:190/4 0.00/1 0.00/5 0.0     2 2 1 3 1 2 2   1 -2 4
9 Annamaria Prezelj 14 32:344/7 57.10/2 0.04/9 44.46/6 100.02 3 5 8 2 5 4 1     19 24
12 Laura Juskaite 18 26:062/2 100.04/6 66.76/8 75.02/3 66.71 6 7 3 2 3 2       23 33
16 Karolina Matkowska 0 05:44                  1 1           1 -3
21 Agnieszka Kaczmarczyk 9 24:061/1 100.01/3 33.32/4 50.04/4 100.01 1 2 2   3 1 2     12 16
24 Chloe Jackson DNP                                   
32 Zhosselina Maiga 13 21:066/9 66.7   6/9 66.71/1 100.04 5 9 1 3 2 2   1 1 19 27
Drużyna 2 2 4    
Suma 90 200:00 21/45 46,7 9/19 47,4 30/64 46,9 21/24 87,5 15 28 43 24 16 21 14 6 1 3 113  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa