PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
86 : 64 24:19 | 18:21 | 25:13 | 19:11
Energa Toruń
Etap I - 20 kolejka | 04.03.2020 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Tomasz Langowski, Filip Marek | Komisarz: Maciej Kucharski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 4 28:07   1/4 25.01/4 25.01/2 50.01 6 7 8 2 1 3 5     17 22
5 Cheridene Green 19 29:048/13 61.5   8/13 61.53/6 50.08 5 13 2 3 4 2   2 1 26 4
9 Annamaria Prezelj 18 29:269/13 69.20/4 0.09/17 52.9   2 1 3 1 1 2 2       12 13
11 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
12 Laura Juskaite 20 32:013/4 75.04/11 36.47/15 46.72/2 100.0  5 5 6 3 2 2 4     25 14
15 Ewa Kielar DNP                                   
16 Karolina Matkowska DNP                                   
21 Agnieszka Kaczmarczyk 7 31:382/4 50.01/1 100.03/5 60.00/2 0.03 5 8 3 4 4 2 1     13 16
32 Zhosselina Maiga 13 18:044/9 44.4   4/9 44.45/6 83.32 8 10 1 3 5 4 1   1 15 21
33 Jasmine Thomas 5 31:401/8 12.51/4 25.02/12 16.7   2 6 8 8 2   2 1 1   11 20
Drużyna         1
Suma 86 200:00 27/51 52,9 7/24 29,2 34/75 45,3 11/18 61,1 18 36 54 29 18 18 18 12 3 2 119  

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 21 32:335/9 55.63/5 60.08/14 57.12/2 100.01 3 4   1 4 3 3   1 19 -9
7 Marta Wieczyńska 0 05:480/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1   1           -1 -13
9 Nina Dedić 0 13:370/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2 2 5 4 4       -2 -13
10 Marta Dobrowolska 2 07:06         2/2 100.01 1 2     2 1       3 -11
11 Karolina Podkańska 3 18:120/7 0.00/1 0.00/8 0.03/4 75.02 3 5 1   3 1     1 -1 -12
14 Emilia Tłumak 5 27:111/3 33.31/4 25.02/7 28.6   2 1 3 5 2   1 2     9 -11
17 Maja Šćekić 0 13:16   0/3 0.00/3 0.0         2 2   5 1     -5 -15
22 Latoya Williams 14 32:065/11 45.51/5 20.06/16 37.51/3 33.33 8 11 3 3 3 2 1 2 1 17 -9
25 Marta Urbaniak 15 23:270/1 0.04/10 40.04/11 36.43/3 100.0  1 1 2   1   1     12 -10
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 4 26:440/2 0.01/2 50.01/4 25.01/2 50.0  4 4 2 4 1 2 1     5 -7
Drużyna   2 2   1
Suma 64 200:00 11/36 30,6 10/31 32,3 21/67 31,3 12/16 75 11 24 35 17 18 18 20 9 2 3 56  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Energa Toruń
Punkty ze strat 22 15
Punkty w "pomalowanym" 48 (24/41) 58,5 14 (7/25) 28
Punkty drugiej szansy 14 7
Punkty szybkiego ataku 18 10
Punkty z ławki 17 17
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Energa Toruń
Najwyższe prowadzenie 22 (86-64) 1 (31-32)
Najwyższa seria punktowa 10 (29-19) 7 (31-32)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 38:20 00:24