Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
81
63
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
88
55
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
55
77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
94
77
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
--
--
Arka Gdynia
89  :  63 (27:17, 17:26, 23:12, 22:8)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 5 kolejka | 26.10.2019 16:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Karina Kamińska, Agata Maj | Komisarz: Leszek Pujdak

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 18 32:495/5 100.02/3 66.77/8 87.52/2 100.0  9 9 6   3 2       30 30
5 Julia Niemojewska 0 07:280/1 0.0   0/1 0.0   1   1   1   1       -1 -2
8 Rebecca Allen 13 28:094/8 50.01/3 33.35/11 45.52/3 66.7  8 8 5 2 3 2 1 4   22 27
9 Kamila Podgórna 0 16:34   0/3 0.00/3 0.0     1 1 1 1   1       -2 -1
13 Maryia Papova 22 29:048/10 80.02/2 100.010/12 83.3     1 1 4 2 1 1       24 24
20 Anna Wińkowska 2 05:051/1 100.0   1/1 100.0   3 1 4 2 2   1       7 1
23 Marissa Kastanek 12 29:332/4 50.02/5 40.04/9 44.42/2 100.01   1 4 4 1 1 1     12 18
24 Marie Gülich 15 25:096/7 85.7   6/7 85.73/4 75.02 5 7   3 2 2 1 3   22 13
26 Sonja Greinacher 5 23:382/6 33.3   2/6 33.31/3 33.32 4 6 3 4 3 1 3 2   12 18
55 Joanna Grymek 2 02:311/1 100.0   1/1 100.0             1         2 2
Drużyna   1 1    
Suma 89 200:00 29/43 67,4 7/16 43,8 36/59 61 10/14 71,4 9 29 38 25 19 14 12 6 9   128  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 4 21:402/4 50.00/2 0.02/6 33.3     3 3   1         1 3 -3
5 Monika Jasnowska 7 22:122/3 66.71/3 33.33/6 50.0   2 2 4 1 2 1 1 1     9 -12
6 Anna Kudelska 2 08:380/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0          2         1 -9
9 Ewelina Gala 14 27:004/8 50.02/5 40.06/13 46.2   1 3 4 1 2 2 1 1   2 12 -22
13 Julia Drop 5 25:031/3 33.31/4 25.02/7 28.6     1 1 9 2 1 1 2   1 11 -8
14 Wiktoria Stępień 0 02:06                                0 -2
15 Klaudia Gertchen 10 27:261/2 50.02/3 66.73/5 60.02/3 66.74 1 5     3 2     1 10 -26
22 Katarina Vucković 14 35:213/14 21.41/3 33.34/17 23.55/5 100.02 6 8 3 4 5 1 4   3 15 -26
88 Arina Bilotserkivska 7 30:340/6 0.02/5 40.02/11 18.21/2 50.03 1 4 2 3 5 2     1 1 -22
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 4 1 5   4
Suma 63 200:00 13/41 31,7 9/25 36 22/66 33,3 10/12 83,3 12 17 29 16 14 19 8 8   9 62  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa