Energa Toruń
64 : 82 10:29 | 24:12 | 12:21 | 18:20
Enea AZS Poznań
Etap I - 1 kolejka | 03.10.2020 16:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Karina Kamińska, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Toruń

Trener: Tomasz Herkt

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Feyonda Fitzgerald 33 36:4511/16 68.81/2 50.012/18 66.78/9 88.91 3 4 4 4 8 2 1     33 -16
7 Marta Wieczyńska 1 04:03         1/2 50.0  1 1     1         1 -2
8 Petra Zaplatova 7 26:460/5 0.01/6 16.71/11 9.14/4 100.01 1 2 1 4 2 1       -1 -8
9 Karolina Podkańska 1 22:400/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  5 5   1 1 2       0 -20
14 Emilia Tłumak 3 29:000/2 0.01/6 16.71/8 12.5     3 3 3 4   3 1     0 -10
15 Łucja Grzenkowicz 7 28:511/6 16.71/2 50.02/8 25.02/2 100.0  4 4 1 1 3 2   1 1 5 -12
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
18 Jagoda Jarzynowska DNP                                   
22 Breanna Lewis 9 22:094/7 57.1   4/7 57.11/1 100.04 2 6 1 2 1 1       12 -14
29 Martyna Cieminska DNP                                   
30 Karolina Wiewiórska DNP                                   
77 Magdalena Ziętara 3 29:461/3 33.3   1/3 33.31/2 50.01 8 9   2 3 3 2     8 -8
Drużyna 1 2 3   1
Suma 64 200:00 17/41 41,5 4/17 23,5 21/58 36,2 18/22 81,8 8 29 37 10 18 19 15 4 1 1 58  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 8 20:454/9 44.4   4/9 44.4   5 5 10 1 3 2 2 1   1 13 9
6 Daria Marciniak 9 18:244/6 66.70/3 0.04/9 44.41/2 50.03 5 8   2 2 1 1 1   12 12
7 Marta Nowicka 5 18:131/3 33.31/3 33.32/6 33.3     1 1 2 4 2         4 14
10 Karolina Stefańczyk 1 06:30         1/2 50.0        1 1         0 -9
12 Julia Adamowicz 25 28:542/4 50.05/9 55.67/13 53.86/6 100.0  3 3 3 2 3   3     28 23
14 Aleksandra Parzeńska 2 08:261/3 33.3   1/3 33.3   1   1               1 -5
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 11 32:252/6 33.32/2 100.04/8 50.01/2 50.02 9 11 4 2 1   1     22 20
23 Tiffany Brown 15 36:267/10 70.00/3 0.07/13 53.81/3 33.3  2 2 9 1 3 3       15 15
33 Jovana Popović 6 29:572/10 20.00/2 0.02/12 16.72/2 100.01   1 6 4 4 1       2 11
Drużyna 1 5 6   1
Suma 82 200:00 23/51 45,1 8/22 36,4 31/73 42,5 12/17 70,6 13 30 43 25 19 18 8 6 1 1 97  
  Energa Toruń Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 6 8
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/24) 45,8 32 (16/34) 47,1
Punkty drugiej szansy 6 10
Punkty szybkiego ataku 10 13
Punkty z ławki 13 18
  Energa Toruń Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 0 () 24 (53-77)
Najwyższa seria punktowa 7 (19-31) 11 (8-27)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:31