Enea AZS Poznań
56 : 62 14:16 | 10:17 | 21:14 | 11:15
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 9 kolejka | 28.11.2020 19:30
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Tomasz Langowski, Filip Marek | Komisarz: Jarosław Żabko

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Tomasz Baszak, Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Malina Piasecka DNP                                   
5 Gmrice Davis 17 31:025/8 62.52/3 66.77/11 63.61/2 50.01 5 6   3 2 2 2 2 1 20 -5
6 Daria Marciniak 4 20:432/4 50.00/3 0.02/7 28.6   2 6 8   1 1   1     8 -16
7 Marta Nowicka 5 10:02   1/2 50.01/2 50.02/2 100.0  3 3   1 1 2 1     6 8
10 Karolina Stefańczyk 0 16:51   0/1 0.00/1 0.0   1   1 3 3 1 2 3     4 6
12 Julia Adamowicz 0 23:090/1 0.00/2 0.00/3 0.0     3 3 2 1   1       1 -12
14 Aleksandra Parzeńska 2 17:361/4 25.00/1 0.01/5 20.0   3 1 4 1 3 1 3   1 1 1 10
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 4 10:391/6 16.7   1/6 16.72/2 100.01 3 4   3 2 1     1 2 -1
23 Tiffany Brown 17 37:577/10 70.01/5 20.08/15 53.3   1 1 2 6 2 1 3 1     16 -10
33 Jovana Popović 7 32:012/5 40.01/3 33.33/8 37.5   1 1 2   2 3 6 2     0 -10
Drużyna 1 1 2   4
Suma 56 200:00 18/38 47,4 5/20 25 23/58 39,7 5/6 83,3 11 24 35 12 19 12 24 10 3 3 58  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska DNP                                   
5 Cheridene Green 6 33:302/8 25.00/1 0.02/9 22.22/2 100.04 7 11 2 2 2 5 1 1 1 9 0
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 07:280/1 0.00/2 0.00/3 0.0             1 1       -4 -5
10 Megan Gustafson 24 33:537/17 41.21/1 100.08/18 44.47/12 58.35 4 9 2 4 7 3   2   19 15
14 Agnieszka Kaczmarczyk 0 05:09              2 2 1 1   1       2 2
16 Karolina Matkowska 0 09:54                      1 1 1     0 -3
22 Kathleen Doyle 16 39:016/12 50.00/3 0.06/15 40.04/4 100.0  4 4 3 3 4 4 2   1 12 9
24 Joanna Kobylińska DNP                                   
45 Borislava Hristova 10 37:233/9 33.31/2 50.04/11 36.41/2 50.02 2 4   1 1 1       5 6
66 Dominika Owczarzak 6 33:412/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 3 4 7 1 3 1 2   1 16 6
Drużyna 3 2 5   1
Suma 62 199:59 20/51 39,2 2/9 22,2 22/60 36,7 16/22 72,7 15 24 39 15 12 19 18 6 3 3 59  
  Enea AZS Poznań PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 15 12
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/23) 52,2 30 (15/37) 40,5
Punkty drugiej szansy 9 10
Punkty szybkiego ataku 12 12
Punkty z ławki 11 6
  Enea AZS Poznań PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 6 (8-2) 11 (26-37)
Najwyższa seria punktowa 5 (50-49) 12 (8-14)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 05:52 33:19