VBW Arka Gdynia
103 : 53 24:6 | 27:13 | 23:16 | 29:18
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 1 kolejka | 28.10.2020 18:00
Sędziowie: Bartosz Puzoń, Tomasz Tomaszewski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Adam Greczyło

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 6 17:262/3 66.70/3 0.02/6 33.32/3 66.72 5 7 2   3 4       6 15
3 Angelika Slamova 14 18:084/5 80.02/4 50.06/9 66.7   2 2 4 1 1 1         16 28
7 Magdalena Szymkiewicz 3 12:52   1/3 33.31/3 33.3     2 2 4 3     1     8 11
9 Kamila Podgórna 8 18:001/1 100.02/3 66.73/4 75.0     2 2 5 1   1 3     16 19
11 Aldona Morawiec 1 12:170/2 0.00/3 0.00/5 0.01/2 50.0  2 2 3 3 2 2 1 1 1 0 12
15 Artemis Spanou 18 19:207/8 87.5   7/8 87.54/4 100.01   1 2 1 3 1 4 1   24 22
21 Laura Miškinienė 10 20:025/6 83.30/1 0.05/7 71.4   3 7 10 1     1 2   1 20 26
22 Amalia Rembiszewska 9 18:242/3 66.71/2 50.03/5 60.02/2 100.01 1 2 4 1 1   1   1 14 21
23 Marissa Kastanek 6 21:430/1 0.02/5 40.02/6 33.3   1   1 2 2 1   3     8 30
26 Sonja Greinacher 12 22:142/5 40.02/2 100.04/7 57.12/2 100.01 1 2 2 4 1 2 4 1 1 16 31
41 Barbora Balintova 16 19:344/5 80.02/4 50.06/9 66.72/2 100.0  5 5 9   1   1     28 35
Drużyna         1
Suma 103 200:00 27/39 69,2 12/30 40 39/69 56,5 13/15 86,7 11 27 38 35 16 13 12 20 3 4 156  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 2 06:53         2/2 100.01   1 1 1 1         4 -1
5 Jowita Ossowska 7 21:281/1 100.01/5 20.02/6 33.32/4 50.0  1 1   1 3 3       -1 -40
10 Kateryna Rymarenko DNP                                   
11 Martyna Pyka 6 20:010/1 0.02/2 100.02/3 66.7   1 1 2   3   3       4 -20
12 Zuzanna Krupa 0 05:390/1 0.0   0/1 0.0     2 2 2 1   2       1 -3
15 Karolina Strzelczyk 4 11:552/5 40.0   2/5 40.0   2   2     1       1 3 -21
21 Sylwia Bujniak 2 34:410/2 0.00/4 0.00/6 0.02/2 100.01 3 4   1 4 3 1   1 -2 -38
22 Natalia Gwizdała 0 03:52   0/1 0.00/1 0.0         1     1       -1 -7
24 Martyna Koc 7 28:122/6 33.31/4 25.03/10 30.0     2 2   1 1 2 2 1   3 -35
25 Aleksandra Zmierczak 7 10:503/3 100.0   3/3 100.01/1 100.0        1 1         7 -19
32 Jazmine Davis 8 25:573/7 42.90/1 0.03/8 37.52/2 100.0      3 1 3 5 1   1 2 -37
44 Ruth Hamblin 10 30:324/12 33.3   4/12 33.32/2 100.02 3 5 2 3 2 4 1 3   9 -29
Drużyna 2 6 8   3
Suma 53 200:00 15/38 39,5 4/17 23,5 19/55 34,5 11/13 84,6 9 18 27 9 13 16 26 5 4 3 29  
  VBW Arka Gdynia DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 34 7
Punkty w "pomalowanym" 44 (22/30) 73,3 26 (13/29) 44,8
Punkty drugiej szansy 13 9
Punkty szybkiego ataku 18 2
Punkty z ławki 47 20
  VBW Arka Gdynia DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 54 (96-42) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 20 (26-6) 9 (51-25)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 37:21 00:00