Enea AZS Poznań
82 : 64 23:14 | 21:9 | 16:18 | 22:23
Energa Toruń
Etap I - 12 kolejka | 20.12.2020 16:00
Sędziowie: Karina Pełka, Cezary Nowicki, Mateusz Skorek | Komisarz: Jarosław Żabko

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 23 30:439/10 90.0   9/10 90.05/7 71.42 8 10 2 3 8 3 2 1   32 28
6 Daria Marciniak 13 24:416/10 60.00/1 0.06/11 54.51/1 100.02 6 8   3 2 2 1     15 29
7 Marta Nowicka 0 16:570/1 0.00/2 0.00/3 0.0     4 4   2 1 2       -1 -5
10 Karolina Stefańczyk 2 11:491/1 100.00/3 0.01/4 25.0           3       1   0 -6
12 Julia Adamowicz 3 23:220/2 0.01/5 20.01/7 14.3     1 1       1     1 -3 23
13 Weronika Jarecka DNP                                   
14 Aleksandra Parzeńska 2 10:041/3 33.30/1 0.01/4 25.0   2 1 3   1   3   1   0 -10
15 Weronika Piechowiak 0 01:25   0/1 0.00/1 0.0         1             0 -1
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 0 13:070/1 0.0   0/1 0.0   2   2   3   1       0 -10
23 Tiffany Brown 21 36:266/9 66.73/5 60.09/14 64.3     13 13 6 1   1 2   1 36 22
33 Jovana Popović 18 31:267/11 63.60/1 0.07/12 58.34/6 66.7  3 3 4 2 4 4 1     15 20
Drużyna 1 6 7   1
Suma 82 200:00 30/48 62,5 4/19 21,1 34/67 50,7 10/14 71,4 9 42 51 13 18 15 18 6 3 2 94  

Energa Toruń

Trener: Emilia Tłumak. Asystent: Tomasz Urban

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Helga Sarah Sagerer 11 24:403/11 27.31/3 33.34/14 28.62/2 100.02 3 5 1 3 4   1 1 1 9 -11
7 Marta Wieczyńska 7 19:420/1 0.01/2 50.01/3 33.34/4 100.01 3 4 2 2 3 2       9 -13
9 Karolina Podkańska 7 24:162/11 18.21/2 50.03/13 23.1   1 3 4 1 3 1   1   1 3 -13
14 Emilia Tłumak 5 34:050/4 0.01/8 12.51/12 8.32/4 50.0  5 5 1 2 2 4 1 1   -4 -25
15 Łucja Grzenkowicz 5 22:532/3 66.7   2/3 66.71/3 33.3  3 3   1 2   1     6 -5
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
18 Jagoda Jarzynowska DNP                                   
29 Martyna Cieminska 0 00:36                                0 1
30 Karolina Wiewiórska 0 02:22                        1       -1 -3
34 Briahanna Jackson 18 34:491/8 12.55/13 38.56/21 28.61/1 100.0  3 3 7 2 2 1 1   1 13 -6
77 Magdalena Ziętara 11 36:373/3 100.01/2 50.04/5 80.02/2 100.04 3 7 1 2 4 4 3     17 -15
Drużyna 1 2 3    
Suma 64 200:00 11/41 26,8 10/30 33,3 21/71 29,6 12/16 75 9 25 34 13 15 18 12 8 2 3 52  
  Enea AZS Poznań Energa Toruń
Punkty ze strat 12 10
Punkty w "pomalowanym" 52 (26/38) 68,4 22 (11/29) 37,9
Punkty drugiej szansy 4 10
Punkty szybkiego ataku 17 5
Punkty z ławki 4 12
  Enea AZS Poznań Energa Toruń
Najwyższe prowadzenie 27 (54-27) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 11 (21-7) 7 (58-41)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 38:10 00:33