PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
80 : 73 23:20 | 20:16 | 15:21 | 22:16
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 3 kolejka | 24.11.2020 18:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Maciej Dębowski | Komisarz: Jarosław Żabko

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 13:52   0/1 0.00/1 0.0     3 3   1           2 2
5 Cheridene Green 9 31:214/8 50.00/1 0.04/9 44.41/2 50.03 6 9 1 4 2 3 3     13 -1
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
10 Megan Gustafson 23 27:5410/19 52.6   10/19 52.63/3 100.01 9 10   4 8 3   1 3 22 9
14 Agnieszka Kaczmarczyk 0 20:45            1 2 3   1       2   5 6
16 Karolina Matkowska 2 09:341/1 100.00/2 0.01/3 33.3         1 1           1 -4
22 Kathleen Doyle 21 29:436/10 60.01/3 33.37/13 53.86/8 75.0  2 2 3 4 4 1 1 1   19 3
24 Joanna Kobylińska DNP                                   
45 Borislava Hristova 21 39:137/12 58.31/2 50.08/14 57.14/5 80.01 5 6 2 3 4 3 4 2   25 7
66 Dominika Owczarzak 4 27:381/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 2 3 10 4 3 2 1     16 13
Drużyna 2   2   3
Suma 80 200:00 29/51 56,9 2/9 22,2 31/60 51,7 16/20 80 9 29 38 17 22 21 15 9 6 3 103  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka DNP                                   
5 Jowita Ossowska 5 33:251/2 50.01/2 50.02/4 50.0   3 4 7 2 3   3     2 9 -1
10 Kateryna Rymarenko 15 26:114/8 50.02/6 33.36/14 42.91/2 50.01 5 6 1 4 3 4 1   1 10 -2
11 Martyna Pyka 2 17:341/2 50.0   1/2 50.00/2 0.0  2 2   2 1 1       0 -17
15 Karolina Strzelczyk 3 10:171/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01   1   3 1 1 1     3 -4
21 Sylwia Bujniak 5 32:471/2 50.00/3 0.01/5 20.03/4 75.01 1 2 4 4 4 2 1   2 5 -2
22 Natalia Gwizdała 0 01:17              1 1               1 -1
24 Martyna Koc 9 18:173/5 60.01/4 25.04/9 44.4   1   1 2 2 2 1 1   1 7 -18
32 Jazmine Davis 26 34:578/13 61.51/4 25.09/17 52.97/7 100.0      3 3 6 2 2     21 0
44 Ruth Hamblin 8 25:152/8 25.0   2/8 25.04/8 50.03 7 10 1 1 5 2 1 3   11 10
Drużyna       1  
Suma 73 200:00 21/41 51,2 5/19 26,3 26/60 43,3 16/25 64 10 20 30 13 23 22 16 7 3 6 67  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 18 17
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/33) 63,6 36 (18/33) 54,5
Punkty drugiej szansy 2 6
Punkty szybkiego ataku 19 6
Punkty z ławki 4 14
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 10 (46-36) 7 (4-11)
Najwyższa seria punktowa 10 (75-66) 11 (4-11)
Zmiany prowadzenia 10
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 30:58 05:44