Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
79 : 89 27:17 | 16:26 | 21:26 | 15:20
CCC Polkowice
Etap I - 12 kolejka | 20.01.2021 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Tomasz Tybor, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 20 38:164/10 40.02/2 100.06/12 50.06/7 85.71 1 2 3   3 3 2     17 -10
4 Zuzanna Sklepowicz 0 14:57   0/1 0.00/1 0.0     1 1 4 2 2 1 1     4 -17
7 Ilaria Milazzo 11 25:034/6 66.70/2 0.04/8 50.03/3 100.01 3 4 5 1 2 2 1     15 7
9 Wiktoria Duchnowska 0 00:56                                0 3
11 Elisabeth Pavel 7 25:482/4 50.0   2/4 50.03/5 60.04 6 10 1 3 4 1 1   2 14 3
12 Klaudia Niedźwiedzka 7 18:533/3 100.00/3 0.03/6 50.01/2 50.01 1 2 1 4 1 4 1     3 -16
13 Zofia Kosicka DNP                                   
14 Karolina Poboży 2 13:151/1 100.0   1/1 100.0   2 2 4   2   1       5 -13
19 Martina Fassina 8 26:204/8 50.00/3 0.04/11 36.4   1 1 2 2 2 3 3       2 0
20 Emilia Kośla 2 01:44         2/2 100.0          1 1       1 0
22 Morgan Bertsch 22 33:529/15 60.00/2 0.09/17 52.94/6 66.71 4 5 1 2 3 1   1 1 18 -10
26 Olga Trzeciak 0 00:56   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 3
Drużyna 2 3 5   1
Suma 79 200:00 27/47 57,4 2/14 14,3 29/61 47,5 19/25 76 13 23 36 17 16 19 18 6 1 3 79  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 17 24:432/5 40.04/5 80.06/10 60.01/2 50.0  1 1 3 3 3 2 2 1   17 23
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 22 35:546/10 60.03/8 37.59/18 50.01/2 50.01 2 3 9 1 2 3 5     26 10
13 Weronika Gajda 16 35:212/3 66.74/11 36.46/14 42.9     2 2 5 4 1 6 3     12 5
14 Amanda Kantzy 6 15:513/5 60.0   3/5 60.0   1 3 4   2       1   9 9
15 Klaudia Gertchen 5 19:541/2 50.01/4 25.02/6 33.3   1 1 2 3 4   1 2 1   8 -2
21 Alicja Grabska 0 04:08   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -6
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 13 33:575/9 55.60/2 0.05/11 45.53/5 60.04 8 12 2 2 7 1 1     19 10
33 Weronika Telenga 10 30:124/7 57.1   4/7 57.12/3 66.77 4 11 2 2 3 1     1 18 1
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 1 1 2    
Suma 89 200:00 23/41 56,1 12/31 38,7 35/72 48,6 7/12 58,3 15 22 37 24 19 16 14 13 3 1 108  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin CCC Polkowice
Punkty ze strat 12 21
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/33) 60,6 34 (17/28) 60,7
Punkty drugiej szansy 8 19
Punkty szybkiego ataku 11 9
Punkty z ławki 11 23
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 13 (27-14) 13 (76-89)
Najwyższa seria punktowa 11 (13-5) 10 (58-66)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 17:08 19:21