PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
92 : 73 33:16 | 22:7 | 14:31 | 23:19
CCC Polkowice
Etap I - 22 kolejka | 03.03.2021 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Tomasz Tybor, Michał Kuzia | Komisarz: Jarosław Żabko

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 0 01:260/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
4 Katarzyna Dźwigalska 0 10:04   0/1 0.00/1 0.0     2 2 1 3 1 1 1     2 11
5 Cheridene Green 10 20:044/10 40.0   4/10 40.02/2 100.06 1 7 3 1 2   1 1   16 12
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
10 Megan Gustafson 28 29:1311/14 78.6   11/14 78.66/6 100.0  4 4 3   5 2   1   31 10
14 Agnieszka Kaczmarczyk 8 30:434/4 100.00/2 0.04/6 66.70/1 0.02 8 10 1 3 1 1   1   16 16
16 Karolina Matkowska 8 14:16   2/2 100.02/2 100.02/6 33.31   1   2 2 1       4 -3
32 Shatori Walker-Kimbrough 19 35:097/12 58.30/3 0.07/15 46.75/8 62.5  5 5     6 1 4 1 2 17 17
45 Borislava Hristova 16 30:125/7 71.41/4 25.06/11 54.53/4 75.01 2 3 8 3 2 5 4 1   21 18
66 Dominika Owczarzak 3 28:531/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  6 6 12   3 2 4     20 14
Drużyna 1   1 1 2
Suma 92 200:00 32/50 64 3/13 23,1 35/63 55,6 19/29 65,5 11 28 39 28 13 22 15 14 5 2 126  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 8 21:021/3 33.32/7 28.63/10 30.0   1 1 2   4   2   2   3 -14
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 19 33:535/8 62.53/10 30.08/18 44.4     2 2 2 1   2 1     12 -12
10 Dragana Stanković 7 15:453/6 50.0   3/6 50.01/2 50.03 3 6   5 2 1 1   2 9 -8
13 Weronika Gajda 19 36:432/2 100.04/8 50.06/10 60.03/5 60.0  2 2 2 3 4 6 3     14 -17
14 Amanda Kantzy 0 06:28   0/2 0.00/2 0.0   1   1   1   1       -2 -12
15 Klaudia Gertchen 7 23:330/1 0.01/5 20.01/6 16.74/4 100.03 3 6   1 2 3 1     6 -8
21 Alicja Grabska 0 02:56   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1         1 0 0
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 11 32:324/6 66.70/5 0.04/11 36.43/3 100.04 4 8 3 3 2 3     2 12 -20
33 Weronika Telenga 2 27:081/3 33.3   1/3 33.3   1 6 7 3 3 2 2 2     10 -4
Drużyna 1 1 2 1  
Suma 73 200:00 16/29 55,2 10/38 26,3 26/67 38,8 11/14 78,6 14 23 37 10 23 12 20 8 2 5 64  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp CCC Polkowice
Punkty ze strat 20 12
Punkty w "pomalowanym" 56 (28/40) 70 24 (12/22) 54,5
Punkty drugiej szansy 8 8
Punkty szybkiego ataku 22 2
Punkty z ławki 18 15
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 32 (55-23) 5 (0-5)
Najwyższa seria punktowa 13 (22-10) 6 (57-31)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 36:52 01:52