1KS Ślęza Wrocław
60 : 78 18:19 | 10:24 | 13:28 | 19:7
VBW Arka Gdynia
Etap I - 9 kolejka | 25.11.2020 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Paulina Gajdosz, Michał Kuzia | Komisarz: Grzegorz Potęga

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 12 35:054/7 57.10/3 0.04/10 40.04/4 100.01 6 7 4   4 2       15 -13
9 Agata Dobrowolska 8 30:504/6 66.70/3 0.04/9 44.4     2 2   3   1 1     5 -8
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 3 13:20   1/1 100.01/1 100.0           1           3 -2
13 Nina Dedić 6 19:021/3 33.3   1/3 33.34/6 66.71 4 5 2 1 4 2 1   1 8 -21
14 Bożena Puter 0 05:170/2 0.0   0/2 0.0                 1     -1 -10
21 Anna Jakubiuk 7 33:293/5 60.0   3/5 60.01/1 100.01 2 3 1 1 2 1 1     9 -20
22 Dominika Poleszak DNP                                   
24 Stephanie Jones 17 30:087/12 58.31/1 100.08/13 61.5   1 2 3 1 2 1 2 1     15 -7
77 Nikola Dudasova 7 32:492/8 25.01/4 25.03/12 25.0     4 4 6 4 1 4     1 4 -9
Drużyna 1   1    
Suma 60 200:00 21/43 48,8 3/12 25 24/55 43,6 9/11 81,8 5 20 25 14 12 12 12 5   2 58  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 18 28:324/6 66.72/7 28.66/13 46.24/4 100.01 5 6 3   4 2   1   19 18
3 Angelika Slamova 7 16:592/3 66.71/3 33.33/6 50.0     2 2 4     1   1   10 16
7 Magdalena Szymkiewicz 0 07:240/1 0.0   0/1 0.0                 1     0 -9
9 Kamila Podgórna 8 12:331/1 100.02/3 66.73/4 75.0         1 3           8 -5
11 Aldona Morawiec 0 06:13                    1   1       -1 -7
15 Artemis Spanou 7 20:593/3 100.00/2 0.03/5 60.01/2 50.01 1 2 2   4 2       6 9
21 Laura Miškinienė 12 23:025/7 71.4   5/7 71.42/2 100.04 7 11 2 1 2   1     24 20
22 Amalia Rembiszewska 2 19:011/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2 2 3   1       4 9
23 Marissa Kastanek 6 19:54   2/5 40.02/5 40.0     1 1   2     1     5 24
26 Sonja Greinacher 8 16:584/7 57.1   4/7 57.1     3 3   2   2 1     7 -2
41 Barbora Balintova 10 28:254/8 50.00/2 0.04/10 40.02/2 100.0  2 2 4   2 1 1     10 17
Drużyna 2 2 4   1
Suma 78 200:00 24/37 64,9 7/23 30,4 31/60 51,7 9/10 90 8 25 33 18 12 12 11 5 2   92  
  1KS Ślęza Wrocław VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 15 12
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/32) 53,1 44 (22/30) 73,3
Punkty drugiej szansy 4 13
Punkty szybkiego ataku 3 8
Punkty z ławki 9 25
  1KS Ślęza Wrocław VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 7 (11-4) 32 (41-73)
Najwyższa seria punktowa 14 (58-75) 9 (33-57)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 04:43 33:05