Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 04.10.2019 --:--
Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 05.10.2019 17:00 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 05.10.2019 17:00 --:--
Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 06.10.2019 18:00 --:--
CCC Polkowice - Widzew Łódź 06.10.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Enea AZS Poznań - Wisła Kraków 09.10.2019 --:--
Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska 09.10.2019 --:--
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdański 09.10.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Arka Gdynia 09.10.2019 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Arka Gdynia - CCC Polkowice 12.10.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 12.10.2019 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 12.10.2019 --:--
Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz 12.10.2019 17:00 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź 13.10.2019 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Widzew Łódź - Enea AZS Poznań 19.10.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 19.10.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Politechnika Gdańska 19.10.2019 --:--
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.10.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Arka Gdynia 19.10.2019 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Arka Gdynia - Widzew Łódź 26.10.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Gdański 26.10.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Wisła Kraków 26.10.2019 --:--
Enea AZS Poznań - Artego Bydgoszcz 26.10.2019 --:--
Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 26.10.2019 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz 02.11.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 02.11.2019 --:--
CCC Polkowice - Wisła Kraków 02.11.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Politechnika Gdańska 02.11.2019 --:--
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 02.11.2019 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Artego Bydgoszcz 23.11.2019 --:--
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 23.11.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław 23.11.2019 --:--
Arka Gdynia - Wisła Kraków 23.11.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska 23.11.2019 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 30.11.2019 --:--
Enea AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański 30.11.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 30.11.2019 --:--
Politechnika Gdańska - Widzew Łódź 30.11.2019 16:00 --:--
Wisła Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 30.11.2019 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 07.12.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz 07.12.2019 --:--
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 07.12.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 07.12.2019 --:--
Politechnika Gdańska - Wisła Kraków 07.12.2019 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź 11.12.2019 --:--
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 11.12.2019 --:--
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 11.12.2019 --:--
Wisła Kraków - AZS Uniwersytet Gdański 11.12.2019 18:30 --:--
Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 11.12.2019 20:00 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Widzew Łódź - Wisła Kraków 14.12.2019 --:--
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14.12.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 14.12.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 14.12.2019 --:--
Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 14.12.2019 16:00 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków 20.12.2019 --:--
Widzew Łódź - CCC Polkowice 21.12.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - AZS Uniwersytet Gdański 21.12.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.12.2019 --:--
Enea AZS Poznań - Politechnika Gdańska 21.12.2019 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź 04.01.2020 --:--
Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz 04.01.2020 --:--
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 04.01.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - CCC Polkowice 04.01.2020 --:--
Wisła Kraków - Enea AZS Poznań 04.01.2020 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Widzew Łódź - AZS Uniwersytet Gdański 11.01.2020 --:--
CCC Polkowice - Arka Gdynia 11.01.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 11.01.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków 11.01.2020 --:--
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 11.01.2020 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Enea AZS Poznań - Widzew Łódź 25.01.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz 25.01.2020 --:--
Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 25.01.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 25.01.2020 --:--
Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 25.01.2020 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 01.02.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 01.02.2020 --:--
CCC Polkowice - Politechnika Gdańska 01.02.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 01.02.2020 --:--
Wisła Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 01.02.2020 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź 15.02.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 15.02.2020 --:--
Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 15.02.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 15.02.2020 --:--
Wisła Kraków - CCC Polkowice 17.02.2020 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22.02.2020 --:--
Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 22.02.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Wisła Kraków 22.02.2020 --:--
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 22.02.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 22.02.2020 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Artego Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 29.02.2020 --:--
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 29.02.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański 29.02.2020 --:--
Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.02.2020 --:--
Wisła Kraków - Arka Gdynia 29.02.2020 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Widzew Łódź - Politechnika Gdańska 04.03.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków 04.03.2020 --:--
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 04.03.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Enea AZS Poznań 04.03.2020 --:--
CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 04.03.2020 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Widzew Łódź 07.03.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 07.03.2020 --:--
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 07.03.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.03.2020 --:--
Wisła Kraków - Politechnika Gdańska 07.03.2020 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Wisła Kraków - Widzew Łódź 14.03.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska 14.03.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 14.03.2020 --:--
Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz 14.03.2020 --:--
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 14.03.2020 --:--
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa