Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - GTK Arka Gdynia 03.10.2020 --:--
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 03.10.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 03.10.2020 --:--
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.10.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.10.2020 --:--
VBW Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 03.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 07.10.2020 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.10.2020 --:--
CCC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 07.10.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 07.10.2020 --:--
Enea AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański 07.10.2020 --:--
Politechnika Gdańska - GTK Arka Gdynia 07.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 10.10.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław 10.10.2020 --:--
Energa Toruń - CCC Polkowice 10.10.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 10.10.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia 10.10.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Politechnika Gdańska 10.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 17.10.2020 --:--
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 17.10.2020 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 17.10.2020 --:--
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdański 17.10.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - GTK Arka Gdynia 17.10.2020 --:--
Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 17.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 24.10.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - CCC Polkowice 24.10.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - KS Basket 25 Bydgoszcz 24.10.2020 --:--
Energa Toruń - VBW Arka Gdynia 24.10.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 24.10.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska 24.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec 31.10.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 31.10.2020 --:--
VBW Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 31.10.2020 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - GTK Arka Gdynia 31.10.2020 --:--
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 31.10.2020 --:--
Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 31.10.2020 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 07.11.2020 --:--
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 07.11.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - VBW Arka Gdynia 07.11.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 07.11.2020 --:--
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.11.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Politechnika Gdańska 07.11.2020 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 21.11.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.11.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - GTK Arka Gdynia 21.11.2020 --:--
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 21.11.2020 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 21.11.2020 --:--
Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 21.11.2020 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 28.11.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 28.11.2020 --:--
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 28.11.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 28.11.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - CTL Zagłębie Sosnowiec 28.11.2020 --:--
Energa Toruń - Politechnika Gdańska 28.11.2020 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 05.12.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Arka Gdynia 05.12.2020 --:--
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 05.12.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 05.12.2020 --:--
VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice 05.12.2020 --:--
Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.12.2020 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia 12.12.2020 --:--
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 12.12.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 12.12.2020 --:--
Enea AZS Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec 12.12.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - Energa Toruń 12.12.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Politechnika Gdańska 12.12.2020 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 18.12.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 19.12.2020 --:--
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 19.12.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec 19.12.2020 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 19.12.2020 --:--
Politechnika Gdańska - VBW Arka Gdynia 19.12.2020 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - VBW Arka Gdynia 27.12.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.12.2020 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice 27.12.2020 --:--
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 27.12.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Enea AZS Poznań 27.12.2020 --:--
GTK Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 27.12.2020 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Enea AZS Poznań - GTK Arka Gdynia 02.01.2021 --:--
1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański 02.01.2021 --:--
CCC Polkowice - Energa Toruń 02.01.2021 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec 02.01.2021 --:--
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 02.01.2021 --:--
Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 02.01.2021 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 09.01.2021 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia 09.01.2021 --:--
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 09.01.2021 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - CCC Polkowice 09.01.2021 --:--
GTK Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 09.01.2021 --:--
Enea AZS Poznań - Politechnika Gdańska 09.01.2021 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 16.01.2021 --:--
CCC Polkowice - GTK Arka Gdynia 16.01.2021 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 16.01.2021 --:--
VBW Arka Gdynia - Energa Toruń 16.01.2021 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CTL Zagłębie Sosnowiec 16.01.2021 --:--
Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16.01.2021 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23.01.2021 --:--
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 23.01.2021 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - VBW Arka Gdynia 23.01.2021 --:--
GTK Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 23.01.2021 --:--
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 23.01.2021 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska 23.01.2021 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 30.01.2021 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 30.01.2021 --:--
VBW Arka Gdynia - GTK Arka Gdynia 30.01.2021 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - AZS Uniwersytet Gdański 30.01.2021 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 30.01.2021 --:--
Politechnika Gdańska - CTL Zagłębie Sosnowiec 30.01.2021 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Energa Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec 13.02.2021 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Gdański 13.02.2021 --:--
GTK Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 13.02.2021 --:--
Enea AZS Poznań - VBW Arka Gdynia 13.02.2021 --:--
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.02.2021 --:--
CCC Polkowice - Politechnika Gdańska 13.02.2021 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 20.02.2021 --:--
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 20.02.2021 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 20.02.2021 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Arka Gdynia 20.02.2021 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - AZS Uniwersytet Gdański 20.02.2021 --:--
Politechnika Gdańska - Energa Toruń 20.02.2021 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - Energa Toruń 27.02.2021 --:--
GTK Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 27.02.2021 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 27.02.2021 --:--
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 27.02.2021 --:--
CCC Polkowice - VBW Arka Gdynia 27.02.2021 --:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Politechnika Gdańska 27.02.2021 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

VBW Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.03.2021 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 03.03.2021 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2021 --:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 03.03.2021 --:--
Energa Toruń - GTK Arka Gdynia 03.03.2021 --:--
Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 03.03.2021 --:--
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa