Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
--
--
Denesha Stallworth
Denesha Stallworth
Numer: 50
Data urodzenia: 1992-05-05 (27)
Wzrost: 191 cm
Obywatelstwo: USA
Pozycja: silna skrzydłowa / środkowa

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - CCC Polkowice (EBLK)
  • 2017/2018 - Artego Bydgoszcz (EBLK)
  • 2016/2017 - Artego Bydgoszcz (BLK)
  • 2015/2016 - Wisła Can-Pack Kraków (TBLK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 18 1200 455:17 210 58.9 58.5 86.3 28 69 97 35 57 43 27 19 7 6 275 114
2017/2018 Artego Bydgoszcz 37 3700 1012:50 472 56.7 56.7 82.6 54 136 190 43 84 101 52 36 8 9 534 173
2016/2017 Artego Bydgoszcz 33 3300 1018:40 536 53.7 25.0 53.5 79.6 73 124 197 43 81 125 68 39 17 23 552 28
2015/2016 Wisła Can-Pack Kraków 14 200 295:21 170 66.3 66.3 78.0 16 47 63 11 26 38 27 5 7 4 185 46
Suzuki Puchar Polski Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 3 200 88:22 30 41.9 40.6 57.1 6 14 20 4 8 5 3 1 1 2 31 26
2017/2018 Artego Bydgoszcz 3 300 81:23 33 60.9 60.9 100.0 5 8 13 3 9 4 5 3 38 44

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 18 0.7 25:17 11.7 4.6/7.8 /0.1 4.6/7.9 2.4/2.8 1.60 3.80 5.40 1.9 3.20 2.40 1.5 1.10 0.40 0.30 15.3 6.3
2017/2018 Artego Bydgoszcz 37 1.0 27:22 12.8 5.0/8.9 / 5.0/8.9 2.7/3.3 1.50 3.70 5.10 1.2 2.30 2.70 1.4 1.00 0.20 0.20 14.4 4.7
2016/2017 Artego Bydgoszcz 33 1.0 30:52 16.2 6.3/11.7 /0.1 6.3/11.8 3.5/4.5 2.20 3.80 6.00 1.3 2.50 3.80 2.1 1.20 0.50 0.70 16.7 0.8
2015/2016 Wisła Can-Pack Kraków 14 0.1 21:05 12.1 4.9/7.4 / 4.9/7.4 2.3/2.9 1.10 3.40 4.50 0.8 1.90 2.70 1.9 0.40 0.50 0.30 13.2 3.3
Suzuki Puchar Polski Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 3 0.7 29:27 10.0 4.3/10.3 /0.3 4.3/10.7 1.3/2.3 2.00 4.70 6.70 1.3 2.70 1.70 1.0 0.30 0.30 0.70 10.3 8.7
2017/2018 Artego Bydgoszcz 3 1.0 27:07 11.0 4.7/7.7 / 4.7/7.7 1.7/1.7 1.70 2.70 4.30 1.0 3.00 1.30 1.7 1.00 12.7 14.7
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa