Arka Gdynia
83 : 73 18:17 | 24:16 | 17:15 | 8:19 | d: 16:6
CCC Polkowice
Puchar Polski - Finał | 19.01.2020 16:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Michał Chrakowiecki, Mariusz Nawrocki | Komisarz: Leszek Rakoczy

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 6 17:441/3 33.31/3 33.32/6 33.31/1 100.0  2 2 5   1   1     10 -10
8 Rebecca Allen 14 34:105/11 45.50/1 0.05/12 41.74/5 80.0  5 5 3 4 4 2   1   13 20
9 Kamila Podgórna 3 05:58   1/1 100.01/1 100.0         1 1           4 -2
11 Aldona Morawiec 0 00:26                                0 -2
13 Maryia Papova 15 36:134/5 80.02/6 33.36/11 54.51/2 50.0  6 6 2 4 3 6 2 2   15 17
21 Paulina Misiek DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 07:00   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2         1 0 1
23 Marissa Kastanek 8 38:581/2 50.01/4 25.02/6 33.33/4 75.0  2 2 4 1 4         9 14
24 Marie Gülich 7 18:053/5 60.0   3/5 60.01/1 100.01 1 2   2 3 3   1   5 -5
26 Sonja Greinacher 12 28:436/6 100.0   6/6 100.0   2 13 15 2 3 1 2 1     28 7
41 Barbora Balintova 18 37:433/6 50.02/4 50.05/10 50.06/7 85.7  1 1 6 2 5 4       15 10
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna 2 3 5    
Suma 83 225:00 23/38 60,5 7/20 35 30/58 51,7 16/20 80 5 34 39 23 19 21 17 4 4 1 99  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 22 39:394/14 28.61/3 33.35/17 29.411/11 100.04 7 11 1 4 6 1 3     24 -12
5 Miljana Bojović 9 32:282/4 50.01/4 25.03/8 37.52/4 50.0  2 2 5 4 2 2 2     9 -1
7 Monika Naczk 0 05:57            1   1 1 1           2 1
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde 2 29:081/7 14.30/1 0.01/8 12.5   1 2 3 1 4 1 1     1 -2 -20
11 Ana-Maria Filip 8 13:393/7 42.90/1 0.03/8 37.52/2 100.01 2 3     3   1     7 -7
13 Weronika Gajda 3 28:050/3 0.01/4 25.01/7 14.3   1 3 4 6 3 5 1 2   1 8 2
15 Artemis Spanou 17 39:274/6 66.73/9 33.37/15 46.7   1 4 5 2 2 1 2 1   1 15 -8
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
50 Denesha Stallworth 12 36:376/15 40.0   6/15 40.00/2 0.04 1 5 1 3 1 1 1 1 1 8 -5
Drużyna 4 3 7   2
Suma 73 225:00 20/56 35,7 6/22 27,3 26/78 33,3 15/19 78,9 17 24 41 17 21 19 10 10 1 4 71