Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
--
--
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:00
--
--
Sportklub - 2020-02-01 19:00
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
2020-02-01 18:00
--
--
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - CCC Polkowice (EBLK)
  • 2018/2019 - Golden Tulip Politechnika Gdańska II (1LK)
  • 2018/2019 - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (EBLK)
  • 2018/2019 - 1KS Ślęza Wrocław (EBLK)
  • 2017/2018 - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (EBLK)
  • 2016/2017 - PGE MKK Siedlce (BLK)
  • 2015/2016 - Enea AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2015/2016 - AZS PWSZ II Gorzów (1LK)
  • 2015/2016 - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (TBLK)
  • 2014/2015 - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (U22K)
  • 2014/2015 - Politechnika Gdańska (1LK)
  • 2014/2015 - Basket Gdynia (TBLK)
  • 2013/2014 - SMS PZKosz Łomianki (1LK)
  • 2012/2013 - SMS PZKosz Łomianki (1LK)
  • 2011/2012 - SMS PZKosz Łomianki (1LK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 15 400 256:17 42 43.8 27.6 33.3 66.7 5 3 8 17 32 11 7 7 4 35 20
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 11 100 172:36 30 19.4 25.0 20.9 100.0 13 8 21 23 15 8 22 7 4 25 -97
2018/2019 1KS Ślęza Wrocław 7 0 57:51 10 16.7 50.0 25.0 83.3 2 4 6 4 8 4 7 2 1 1 9 4
2018/2019 SUMA 18 100 230:27 40 16.7 50.0 25.0 83.3 15 12 27 27 23 12 29 9 1 5 34 -93
2017/2018 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 23 900 540:35 149 39.8 25.9 34.7 64.7 29 22 51 82 56 56 57 14 6 125 -4
2016/2017 PGE MKK Siedlce 12 200 238:34 46 37.1 13.6 28.1 84.6 12 15 27 25 23 19 24 6 8 37 -137
2015/2016 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 21 200 327:24 81 31.3 34.8 32.4 64.3 20 15 35 21 42 38 31 17 5 60 -91
2014/2015 Basket Gdynia 26 800 554:10 124 29.2 33.8 31.6 65.4 27 29 56 54 66 34 62 29 3 2 104 -127
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 SMS PZKosz Łomianki 1 100 17:11 3 20.0 12.5 50.0 1 1 3 1 1 1 1 -1 7
2012/2013 SMS PZKosz Łomianki 2 200 53:24 27 31.6 50.0 36.0 100.0 1 5 6 1 2 7 6 6 1 18 -21
2011/2012 SMS PZKosz Łomianki 4 200 87:19 36 40.0 30.0 36.7 68.8 4 8 12 19 5 11 10 3 36 14
Suzuki Puchar Polski Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 3 0 36:23 18 50.0 42.9 46.2 100.0 5 1 6 4 5 3 2 23 25

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 15 0.3 17:05 2.8 0.5/1.1 0.5/1.9 1.0/3.0 0.3/0.4 0.30 0.20 0.50 1.1 2.10 0.70 0.5 0.50 0.30 2.3 1.3
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 11 0.1 15:41 2.7 0.5/2.8 0.3/1.1 0.8/3.9 0.8/0.8 1.20 0.70 1.90 2.1 1.40 0.70 2.0 0.60 0.40 2.3 -8.8
2018/2019 1KS Ślęza Wrocław 7 08:15 1.4 0.1/0.9 0.1/0.3 0.3/1.1 0.7/0.9 0.30 0.60 0.90 0.6 1.10 0.60 1.0 0.30 0.10 0.10 1.3 0.6
2018/2019 SUMA 18 0.1 12:48 2.2 0.3/2.1 0.2/0.8 0.6/2.8 0.8/0.8 0.85 0.66 1.51 1.5 1.28 0.66 1.6 0.48 0.04 0.28 1.9 -5.1
2017/2018 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 23 0.4 23:30 6.5 1.6/4.0 0.6/2.3 2.2/6.4 1.4/2.2 1.30 1.00 2.20 3.6 2.40 2.40 2.5 0.60 0.30 5.4 -0.2
2016/2017 PGE MKK Siedlce 12 0.2 19:52 3.8 1.1/2.9 0.3/1.8 1.3/4.8 0.9/1.1 1.00 1.30 2.30 2.1 1.90 1.60 2.0 0.50 0.70 3.1 -11.4
2015/2016 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 21 0.1 15:35 3.9 0.7/2.3 0.4/1.1 1.1/3.4 1.3/2.0 1.00 0.70 1.70 1.0 2.00 1.80 1.5 0.80 0.20 2.9 -4.3
2014/2015 Basket Gdynia 26 0.3 21:18 4.8 0.7/2.5 0.9/2.6 1.6/5.1 0.7/1.0 1.00 1.10 2.20 2.1 2.50 1.30 2.4 1.10 0.10 0.10 4.0 -4.9
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 SMS PZKosz Łomianki 1 1.0 17:11 3.0 1.0/5.0 /3.0 1.0/8.0 1.0/2.0 1.00 1.00 3.0 1.00 1.00 1.0 1.00 -1.0 7.0
2012/2013 SMS PZKosz Łomianki 2 1.0 26:42 13.5 3.0/9.5 1.5/3.0 4.5/12.5 3.0/3.0 0.50 2.50 3.00 0.5 1.00 3.50 3.0 3.00 0.50 9.0 -10.5
2011/2012 SMS PZKosz Łomianki 4 0.5 21:49 9.0 2.0/5.0 0.8/2.5 2.8/7.5 2.8/4.0 1.00 2.00 3.00 4.8 1.30 2.80 2.5 0.80 9.0 3.5
Suzuki Puchar Polski Kobiet
2019/2020 CCC Polkowice 3 12:07 6.0 1.0/2.0 1.0/2.3 2.0/4.3 1.0/1.0 1.70 0.30 2.00 1.3 1.70 1.00 0.70 7.7 8.3
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa