AZS Politechnika Gdańska
71 : 103 9:30 | 23:25 | 19:24 | 20:24
CCC Polkowice
Etap I - 5 kolejka | 26.10.2019 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Damian Ottenburger, Jakub Pietrzak | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 23 33:572/4 50.04/8 50.06/12 50.07/7 100.02 6 8 2 3 7 4 1   1 24 -20
7 Agnieszka Haryńska 5 20:050/3 0.0   0/3 0.05/5 100.0      1 1 3 3     1 0 -26
11 Agata Ostrowska 0 09:140/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1   1 2 2   2     1 -3 -14
12 Klaudia Niedźwiedzka 11 24:391/3 33.33/6 50.04/9 44.4         1 4   4 1     4 -20
13 Jenna Smith 2 23:291/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 5 6 1 4 1   2     8 -15
15 Karolina Strzelczyk 9 14:534/6 66.7   4/6 66.71/2 50.03   3 1 3 5       1 10 -8
21 Sylwia Bujniak 5 26:100/5 0.01/3 33.31/8 12.52/2 100.03 2 5 2   1 3       2 -12
23 Marianna Duszkiewicz 0 04:33                    1     1     1 -9
24 Martyna Koc 10 27:482/2 100.00/4 0.02/6 33.36/6 100.01 3 4 3 3 6 4 2 1   12 -10
93 Alice Nayo 6 15:121/6 16.71/2 50.02/8 25.01/2 50.02 2 4 1 3 1 3     1 1 -26
Drużyna 2   2 1 1
Suma 71 200:00 11/33 33,3 9/27 33,3 20/60 33,3 22/24 91,7 15 18 33 14 25 24 24 7 1 5 59  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 10 24:023/3 100.0   3/3 100.04/4 100.0      2 1 3   1     13 16
5 Miljana Bojović 3 18:52   1/2 50.01/2 50.0     2 2 9 1   3 2     12 25
7 Monika Naczk 9 18:56   3/7 42.93/7 42.90/2 0.0      1 3 2         4 12
9 Julia Tyszkiewicz 7 13:361/1 100.01/3 33.32/4 50.02/4 50.0  2 2   2 3   1     6 6
10 María Conde 13 20:004/10 40.00/1 0.04/11 36.45/6 83.33 2 5 6 1 4 2 3 1 1 18 21
11 Ana-Maria Filip 14 14:076/7 85.7   6/7 85.72/2 100.01 2 3   4 1 2 1 1   16 20
13 Weronika Gajda 13 24:344/6 66.71/4 25.05/10 50.02/2 100.0  3 3 5 3 2         16 16
15 Artemis Spanou 15 22:033/4 75.03/3 100.06/7 85.70/1 0.02 7 9 4 4 2 3 3     26 19
24 Ewelina Jackowska 4 15:592/3 66.70/2 0.02/5 40.0   2 2 4 2 3 2 1 1 1   8 8
50 Denesha Stallworth 15 27:515/7 71.4   5/7 71.45/6 83.3  3 3 3 2 5   3 2   23 17
Drużyna 2 3 5   1
Suma 103 200:00 28/41 68,3 9/22 40,9 37/63 58,7 20/27 74,1 10 26 36 32 24 24 12 15 5 1 142