JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
73 : 60 21:14 | 7:13 | 21:18 | 24:15
KS Odra Brzeg
O utrzymanie - 2. o utrzymanie | 21.03.2009 16:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Piotr Pastusiak | Komisarz: Jarosław Czeropski

MUKS Poznań

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrianna Najtkowska 0 09:53                  1 1   2 1     0 0
5 Aleksandra Semmler 9 27:582/5 40.01/3 33.33/8 37.52/2 100.01 3 4   4 2 3 3     8 0
6 Jennifer Rushing 9 21:033/8 37.51/2 50.04/10 40.0   1 5 6 6   2 1 5     19 0
8 Joanna Zalesiak 2 16:501/4 25.00/1 0.01/5 20.00/1 0.01   1 2 4 1 2       -2 0
10 Paulina Szymańska 11 35:092/7 28.61/2 50.03/9 33.34/4 100.0  3 3 5 3 2 1 5 2   19 0
12 Paulina Miszczuk 0 03:160/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
13 Djenebou Sissoko 22 39:038/15 53.3   8/15 53.36/9 66.79 10 19   2 8 1       30 0
14 Barbara Miśkiewicz 2 11:061/3 33.3   1/3 33.3   1   1   2     1     2 0
15 Ramona Casimiro 4 05:56         4/4 100.0  2 2   1 2 1 1     6 0
20 Magdalena Idziorek 0 03:11              1 1       1 1     1 0
23 Monika Banasik 0 01:32              1 1       1   1   1 0
33 Naignouma Coulibaly 14 25:035/10 50.0   5/10 50.04/12 33.37 7 14 2 5 8 3 1 4   19 0
Drużyna          
Suma 73 200:00 22/53 41,5 3/8 37,5 25/61 41 20/32 62,5 20 32 52 16 22 25 16 18 7   102  

KS Odra Brzeg

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Gawrońska 11 29:334/5 80.01/2 50.05/7 71.4   1 4 5 3 4   2 3     18 0
5 Marta Szymańska 0 01:360/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 0
6 Ofa Tulikihihifo 6 28:441/3 33.31/3 33.32/6 33.31/2 50.01 6 7   2 3 2     2 6 0
7 Amber Petillon 2 18:370/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01 4 5 1 4 2 3       3 0
9 Eliza Horodeńska 10 26:320/1 0.02/8 25.02/9 22.24/6 66.7        1 3 2       -1 0
12 Ashley Key 16 20:024/7 57.10/2 0.04/9 44.48/16 50.01   1   3 8 2 3   2 5 0
13 Justyna Kowalik 0 24:250/3 0.00/4 0.00/7 0.0   2   2 1 2     1   1 -3 0
14 Marta Żyłczyńska 4 24:030/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.0  2 2 2 5 3 3       2 0
15 Ewelina Buszta 11 24:345/6 83.30/1 0.05/7 71.41/3 33.31 2 3 1 4 3 4     1 7 0
16 Aleksandra Teklińska 0 00:57                        1 1     0 0
17 Anna Pijanowska 0 00:57                                0 0
Drużyna          
Suma 60 200:00 14/29 48,3 5/22 22,7 19/51 37,3 17/31 54,8 7 18 25 8 25 22 19 8   7 36