Energa Toruń
101 : 72 33:16 | 30:16 | 14:22 | 24:18
ŁKS Siemens AGD Łódź
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Mariusz Adameczek | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Energa Toruń

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Patrycja Bajerska 7 20:552/3 66.70/1 0.02/4 50.03/4 75.03 1 4   2 2 2 2     8 0
6 Monika Krawiec 7 17:013/5 60.00/2 0.03/7 42.91/2 50.0  1 1 1 1 1         4 0
7 Justyna Zielińska 0 01:00                                0 0
8 Ilona Jasnowska 16 17:282/3 66.74/5 80.06/8 75.0   1 2 3 1 1   1 1 1   19 0
9 Natalia Waligórska 9 18:102/3 66.71/2 50.03/5 60.02/2 100.0  1 1 1 1 2   5     14 0
10 Justyna Grabowska 2 06:310/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0      1 2 2         2 0
12 Patrycja Gulak - Lipka 10 28:574/10 40.0   4/10 40.02/2 100.03 7 10 4 4 3   1 1   20 0
14 Emilia Tłumak 7 18:052/3 66.71/5 20.03/8 37.5   1 2 3 4 1   1 2 1   11 0
24 Agnieszka Wilk 0 07:280/2 0.0   0/2 0.0     1 1   4     1     0 0
25 Quianna Chaney 10 21:435/6 83.30/5 0.05/11 45.5   1   1 3 3 1 2 5     11 0
30 Sheena Moore 16 22:423/3 100.02/2 100.05/5 100.04/6 66.7  1 1 2 2 5 2 3     18 0
43 Jacqueline Moore 17 20:007/12 58.3   7/12 58.33/7 42.92 3 5   4 4 2       11 0
Drużyna          
Suma 101 200:00 30/51 58,8 8/22 36,4 38/73 52,1 17/25 68 11 19 30 17 25 20 10 20 3   118  

ŁKS Siemens AGD Łódź

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Dorota Sobczyk 12 27:411/3 33.33/3 100.04/6 66.71/2 50.0  1 1 2 3 1 3       9 0
5 Roksana Schmidt 9 30:004/6 66.7   4/6 66.71/2 50.0  2 2 2 2 2 5 2     7 0
7 Alicja Bednarek 23 29:286/6 100.03/8 37.59/14 64.32/3 66.7  4 4 1 4 4 1 1     22 0
8 Katarzyna Kenig 3 19:52   0/1 0.00/1 0.03/4 75.0  2 2 1   2 3   1   2 0
9 Milena Owczarek 2 08:271/2 50.0   1/2 50.0         1 1 2         2 0
10 Sylwia Wlaźlak 4 29:281/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0  5 5 6 3 3 5 1     10 0
11 Daria Dziwulska 2 02:451/1 100.0   1/1 100.0     1 1       1       2 0
14 Erin Myrick 1 02:01         1/2 50.01   1   1 1 1       0 0
15 Olga Urbanowicz 3 18:571/4 25.0   1/4 25.01/2 50.0  3 3   4 1 3       -1 0
21 Lada Kovalenko 13 31:213/6 50.00/1 0.03/7 42.97/11 63.61 4 5   2 9 4 1     7 0
Drużyna          
Suma 72 200:00 18/29 62,1 6/14 42,9 24/43 55,8 18/28 64,3 2 22 24 13 20 25 26 5 1   60