Enea AZS Politechnika Poznań
71 : 86 19:14 | 13:20 | 27:22 | 12:30
BC Polkowice
Etap I - 9 kolejka | 05.12.2021 17:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Karol Nowak, Adrian Szczotka | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Tomasz Baszak, Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Malina Piasecka DNP                                   
3 Alicja Rogozińska 3 21:560/2 0.01/1 100.01/3 33.3         1 1   2 1     1 -9
4 Kinga Demczur 3 09:43   1/2 50.01/2 50.0         1     2 2     3 -6
6 Daria Marciniak 5 12:211/1 100.01/2 50.02/3 66.7   2 3 5 1 1   1 1     10 5
10 Danielle McCray 8 32:593/9 33.3   3/9 33.32/2 100.01 7 8 1 1 1 3 1   1 9 -19
15 Weronika Piechowiak 0 03:080/1 0.0   0/1 0.0     2 2             1 1 -2
16 Katarzyna Trzeciak 4 20:362/5 40.00/2 0.02/7 28.6     1 1 1 3   1 1     1 4
22 Liliana Banaszak 22 33:039/11 81.80/1 0.09/12 75.04/6 66.72 2 4 3 2 5 3 1 1   23 -15
32 Taya Davis-Reimer 13 31:284/11 36.4   4/11 36.45/6 83.33 5 8 1 2 5 1 2     15 -18
33 Jovana Popović 13 34:463/11 27.30/4 0.03/15 20.07/7 100.0  3 3 8 2 6 5 1     8 -15
Drużyna 2 4 6   1
Suma 71 200:00 22/51 43,1 3/12 25 25/63 39,7 18/21 85,7 10 27 37 17 12 17 19 10 1 2 71  

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 3 05:300/1 0.01/1 100.01/2 50.0           1 1 1       1 -5
2 Feyonda Fitzgerald 24 30:246/10 60.03/4 75.09/14 64.33/3 100.01 3 4 3 2 5 3 2   1 25 4
7 Julia Jeziorna DNP                                   
13 Weronika Gajda 4 23:582/3 66.70/5 0.02/8 25.0     1 1 8 2   6 2     3 -1
14 Bożena Puter DNP                                   
21 Alicja Grabska 2 34:301/1 100.00/4 0.01/5 20.0   1 1 2 1 3     1     2 20
23 Stephanie Mavunga 8 26:242/5 40.0   2/5 40.04/4 100.0  5 5 1 4 2 2   2   11 12
25 Artemis Spanou 17 35:276/8 75.00/7 0.06/15 40.05/6 83.32 7 9 4 2 3 2 1     19 18
32 Sasa Cado 24 30:113/3 100.06/11 54.59/14 64.3     1 1 4       2     26 24
33 Weronika Telenga 4 13:362/2 100.0   2/2 100.0   1 4 5 1 4 1   1     11 3
Drużyna 1 5 6   2
Suma 86 200:00 22/33 66,7 10/32 31,3 32/65 49,2 12/13 92,3 6 27 33 22 18 12 16 9 2 1 98  
  Enea AZS Politechnika Poznań BC Polkowice
Punkty ze strat 8 16
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/34) 52,9 36 (18/24) 75
Punkty drugiej szansy 11 6
Punkty szybkiego ataku 5 16
Punkty z ławki 12 31
  Enea AZS Politechnika Poznań BC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 7 (28-21) 15 (69-84)
Najwyższa seria punktowa 8 (46-42) 11 (66-73)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 25:02 12:39