CTL Zagłębie Sosnowiec
84 : 83 22:22 | 24:20 | 23:19 | 15:22
Enea AZS Politechnika Poznań
Etap I - 1 kolejka | 03.10.2021 17:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Bogna Podkowińska, Justyna Gieroba | Komisarz: Krzysztof Puchałka

CTL Zagłębie Sosnowiec

Trener: Jorge Aragones. Asystent: Maciej Kruszewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aishah Sutherland 7 31:453/5 60.00/1 0.03/6 50.01/2 50.02 3 5 3 4 1 4       7 6
4 Marika Grzegorowska 0 04:56   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -2
5 Klaudia Wnorowska 2 03:351/2 50.0   1/2 50.0     1 1               2 2
7 Aleksandra Wojtala 7 35:592/4 50.01/2 50.03/6 50.0         1 2   1 3     7 1
8 Nina Bogićević 23 34:577/14 50.03/5 60.010/19 52.6   2 6 8 3 4 3 2 2 2   27 -2
9 Paulina Krakowczyk DNP                                   
11 Helga Sarah Sagerer 14 29:343/7 42.92/5 40.05/12 41.72/5 40.0  5 5 1 4 3 1   1 2 10 -6
14 Jessica January 28 39:0511/16 68.81/3 33.312/19 63.23/3 100.01 4 5 8 1 8 2 6 1   39 3
15 Karolina Zuziak 0 05:03            1 1 2   2           2 3
17 Martyna Jasiulewicz DNP                                   
22 Zayn Arden Urbaniak-Dornstauder 3 15:061/3 33.3   1/3 33.31/1 100.0  5 5   2 2 1   1 1 6 0
31 Sylwia Wojtylas DNP                                   
Drużyna   5 5    
Suma 84 200:00 28/51 54,9 7/17 41,2 35/68 51,5 7/11 63,6 6 30 36 16 20 17 11 11 5 3 99  

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Łukasz Zarzycki, Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska 2 15:37   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0  4 4 1 2 2 2 2     6 -12
4 Kinga Demczur 13 36:262/3 66.73/11 27.35/14 35.7   2 1 3 4 3   2       9 4
6 Daria Marciniak 7 11:311/3 33.31/2 50.02/5 40.02/2 100.0  2 2   2 1     1   7 -5
10 Danielle McCray 25 35:299/16 56.3   9/16 56.37/8 87.57 2 9 4 2 7   1   4 31 2
12 Olga Jędrzejczak DNP                                   
13 Weronika Jarecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 12 24:343/6 50.02/5 40.05/11 45.5   1 5 6 2 4 2 2 3 1 1 16 9
24 Agata Makurat 2 15:261/1 100.00/3 0.01/4 25.0     5 5 3             7 -10
32 Taya Davis-Reimer 14 28:295/7 71.4   5/7 71.44/9 44.43 6 9 1 2 6 4   1   14 4
33 Jovana Popović 8 32:281/5 20.01/6 16.72/11 18.23/4 75.0  3 3 4 2 2 3       2 3
Drużyna 2 2 4    
Suma 83 200:00 22/41 53,7 7/28 25 29/69 42 18/25 72 15 30 45 19 17 20 13 6 3 5 92  
  CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Politechnika Poznań
Punkty ze strat 10 13
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/28) 64,3 36 (18/29) 62,1
Punkty drugiej szansy 10 11
Punkty szybkiego ataku 16 8
Punkty z ławki 16 22
  CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Politechnika Poznań
Najwyższe prowadzenie 11 (65-54) 5 (13-18)
Najwyższa seria punktowa 10 (65-54) 12 (82-83)
Zmiany prowadzenia 15
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 30:37 05:22