VBW Arka Gdynia
85 : 81 22:21 | 24:18 | 16:19 | 23:23
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Michał Sosin, Karina Kamińska | Komisarz: Leszek Pujdak

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 30 36:354/9 44.45/6 83.39/15 60.07/8 87.51 1 2 1 3 6 1       25 10
3 Angelika Slamova 7 20:452/2 100.01/4 25.03/6 50.0     4 4 4 2   1 2     13 6
5 Kamila Borkowska DNP                                   
9 Kamila Podgórna 0 03:50                                0 2
11 Aldona Morawiec DNP                                   
15 Artemis Spanou 13 27:055/11 45.5   5/11 45.53/3 100.02 8 10 1 3 7         18 2
21 Laura Miškinienė 13 30:354/8 50.0   4/8 50.05/5 100.04 8 12 2 4 5 4     3 19 11
22 Amalia Rembiszewska 7 08:532/2 100.01/2 50.03/4 75.0     1 1   1   1       6 -1
23 Marissa Kastanek 7 21:511/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0  1 1 1 3 1 2       3 -10
26 Sonja Greinacher 3 13:271/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01   1 1 2 1 2   1   3 -4
41 Barbora Balintova 5 36:590/5 0.00/2 0.00/7 0.05/6 83.3  4 4 10   5 4   1   8 4
Drużyna 2 1 3    
Suma 85 200:00 19/40 47,5 8/18 44,4 27/58 46,6 23/26 88,5 10 28 38 20 18 25 15 2 2 3 95  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'neill 10 32:402/4 50.00/8 0.02/12 16.76/7 85.7  3 3 5   6   3   1 10 -4
4 Zuzanna Sklepowicz 2 11:041/3 33.30/1 0.01/4 25.0     2 2   4   1     1 0 -7
7 Ilaria Milazzo 16 29:306/11 54.51/2 50.07/13 53.81/2 50.01 2 3 5 4 1   1     18 3
9 Wiktoria Duchnowska DNP                                   
11 Elisabeth Pavel 4 14:552/4 50.0   2/4 50.0     4 4   3 1 1       5 2
12 Klaudia Niedźwiedzka 13 16:110/1 0.04/6 66.74/7 57.11/2 50.01   1 2 2 1         12 6
14 Karolina Poboży 6 13:241/2 50.0   1/2 50.04/4 100.03 1 4   2 3 2 1 1   9 -11
19 Martina Fassina 7 30:463/6 50.0   3/6 50.01/1 100.0  2 2 5 5 1 1       10 -3
20 Emilia Kośla 2 16:001/4 25.0   1/4 25.0     1 1 1 1           1 -1
22 Morgan Bertsch 21 35:307/12 58.31/1 100.08/13 61.54/4 100.0  7 7 3 4 5 1   2   27 -5
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 2   2   2
Suma 81 200:00 23/47 48,9 6/18 33,3 29/65 44,6 17/20 85 7 22 29 21 25 18 8 5 3 2 92  
  VBW Arka Gdynia Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Punkty ze strat 9 18
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/29) 55,2 20 (10/17) 58,8
Punkty drugiej szansy 12 4
Punkty szybkiego ataku 9 5
Punkty z ławki 17 31
  VBW Arka Gdynia Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Najwyższe prowadzenie 16 (58-42) 3 (0-3)
Najwyższa seria punktowa 10 (48-39) 9 (36-38)
Zmiany prowadzenia 11
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 31:18 05:26