Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-22 18:00
--
--
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
--
--
Cierra Burdick
Cierra Burdick
Numer: 11
Data urodzenia: 1993-09-30 (26)
Wzrost: 188 cm
Obywatelstwo: USA
Pozycja: silna skrzydłowa

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - 1KS Ślęza Wrocław (EBLK)
  • 2018/2019 - 1KS Ślęza Wrocław (EBLK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 39:07 11.12.2019 18:30 CCC Polkowice 76 : 70
celny rzut za 2 9 27.10.2019 17:00 Energa Toruń 83 : 40
wykonywany rzut za 2 17 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
skuteczność za 2 80.0000 23.11.2019 17:00 AZS Uniwersytet Gdański 55 : 77
celny rzut za 3 1 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
wykonywany rzut za 3 4 26.01.2020 17:00 Artego Bydgoszcz 68 : 75
skuteczność za 3 100.0000 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
celny rzut z gry 9 27.10.2019 17:00 Energa Toruń 83 : 40
wykonywany rzut za gry 20 26.01.2020 17:00 Artego Bydgoszcz 68 : 75
skuteczność z gry 80.0000 23.11.2019 17:00 AZS Uniwersytet Gdański 55 : 77
celny rzut wolny 8 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
wykonywany rzut wolny 8 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
skuteczność za 1 100.0000 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
punkty 21 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
zbiórki w ataku 5 03.11.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 63 : 71
zbiórki w obronie 14 16.01.2020 18:30 Wisła Kraków 54 : 48
zbiórki 16 16.01.2020 18:30 Wisła Kraków 54 : 48
asysty 8 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
faule 5 16.02.2020 16:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 65 : 75
faule wymuszone 7 11.12.2019 18:30 CCC Polkowice 76 : 70
straty 7 16.01.2020 18:30 Wisła Kraków 54 : 48
przechwyty 5 03.11.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 63 : 71
bloki 3 27.10.2019 17:00 Energa Toruń 83 : 40
bloki otrzymane 3 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
asysty/straty 4.0000 01.02.2020 18:10 Energa Toruń 64 : 81
przechwyty/straty 1.5000 20.10.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 81 : 59
eval 34 27.10.2019 17:00 Energa Toruń 83 : 40
+/- 37 27.10.2019 17:00 Energa Toruń 83 : 40
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa