Finał strefowy - Turniej Decydujący | 18.03.2018 12:45
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz
Trener: Adam Ziemiński. Asystent: Krzysztof Janik
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
6 | Barbara Niemiec | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Zuzanna Winiatowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/3 | 66.7 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Marianna Czmochowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Wiktoria Sobiech | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Wiktoria Ruszczyńska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Klaudia Giełeta | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Martyna Wohlfeil | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Ewelina Śmiałek | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
22 | Julia Beringer | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Zuzanna Przybylska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
25 | Oliwia Kobus | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
35 | Kinga Młotkowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Widzew Łódź
Trener: Anna Chodera
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Nikola Łukiańska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Małgorzata Chojnacka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Wiktoria Wolan | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Magdalena Kowalska | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Wiktoria Kosiacka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Emilia Bołbot | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Natalia Pawłowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Zuzanna Wielgus | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Oliwia Stefaniak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Julia Stuleblak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Otylia Pawlak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
24 | Wiktoria Ozga | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |