LOTOS Gdynia
74 : 58 21:9 | 16:15 | 16:11 | 21:23
Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
Play OFF - 2. półfinał | 01.04.2010 14:00
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Marek Maliszewski, Roman Putyra | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

LOTOS Gdynia

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Louice Halvarsson 0 01:56                                0 0
6 Tanasha Wright 2 29:271/6 16.70/2 0.01/8 12.5   2 2 4 8 1 1 2       5 0
7 Magda Kaczmarska 1 00:47         1/2 50.0          1         0 0
8 Erin Phillips 18 30:591/6 16.75/6 83.36/12 50.01/2 50.01 5 6 1 1 4 1       17 0
9 Elżbieta Mukosiej 4 05:121/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  1 1   3 1 2 1     4 0
10 Olivia Szumełda-Krzycka 6 25:243/3 100.00/1 0.03/4 75.0   1 2 3 1 2 1 1 2     10 0
11 Roneeka Hodges 10 23:47   3/6 50.03/6 50.01/2 50.01 2 3 3 1 1 3       9 0
12 Marta Witkowska 0 12:520/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 3 4 1 2   1       2 0
14 Ivana Matovic 18 31:066/13 46.21/3 33.37/16 43.83/3 100.01 7 8 5 3 3 2   1   21 0
15 Magdalena Leciejewska 15 33:196/9 66.7   6/9 66.73/4 75.07 6 13 1 3 2 3   1 1 23 0
21 Claudia Sosnowska 0 04:24   0/1 0.00/1 0.0   1   1       1 1     0 0
25 Marta Urbaniak 0 00:47                                0 0
Drużyna          
Suma 74 200:00 18/39 46,2 9/20 45 27/59 45,8 11/15 73,3 15 28 43 20 16 14 16 4 2 1 91  

Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Paulina Olszak DNP                                   
5 Patrycja Bajerska 0 05:21              3 3               3 0
6 Monika Krawiec 20 38:135/10 50.01/3 33.36/13 46.27/8 87.51 3 4 2   5 1 1   1 18 0
7 Agata Nowacka 11 26:544/6 66.71/5 20.05/11 45.5     1 1 2 2 1 1 3     10 0
8 Ilona Jasnowska 6 20:051/3 33.31/4 25.02/7 28.61/1 100.01 1 2   2 1         3 0
10 Magdalena Radwan 0 18:180/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1   3   1       -3 0
12 Patrycja Gulak - Lipka 6 14:142/4 50.0   2/4 50.02/3 66.7        1 2 2 1     2 0
13 Tyesha Fluker 3 18:421/7 14.3   1/7 14.31/2 50.06 4 10 1 2 4   1 1 1 9 0
23 Aida Pilav 6 18:363/7 42.9   3/7 42.9         1 2 1         3 0
25 Dagna Szczechowiak DNP                                   
30 Alicia Gladden 3 25:161/3 33.30/4 0.01/7 14.31/2 50.01   1 2 1 2 2 2     -1 0
43 Charity Szczechowiak 3 14:210/2 0.01/1 100.01/3 33.3     1 1 1 1           3 0
Drużyna          
Suma 58 200:00 17/43 39,5 4/19 21,1 21/62 33,9 12/16 75 9 14 23 9 14 16 7 8 1 2 47