59 : 65 21:17 | 12:13 | 10:20 | 16:15
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Włodkowski | Komisarz: Ryszard Łabędź

MTK Pabianice

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Alicja Bednarek 9 25:541/5 20.02/3 66.73/8 37.51/2 50.0  1 1 1 2   4       1 0
5 Aya Traore 10 24:403/5 60.01/3 33.34/8 50.01/2 50.0  4 4 1 3   3 2     9 0
6 Beata Krupska-Tyszkiewicz 8 18:271/2 50.01/1 100.02/3 66.73/4 75.0  1 1 1 1     1     9 0
7 Renata Piestrzyńska 3 23:260/1 0.01/1 100.01/2 50.0     1 1 2 5   2 2     5 0
8 Marta Piątek 0 01:39                                0 0
11 Agnieszka Majewska 2 22:221/3 33.3   1/3 33.30/2 0.01 2 3   3     1     2 0
14 Emilia Tłumak 5 26:572/3 66.70/5 0.02/8 25.01/2 50.0  5 5 1 1   4 1     1 0
15 Małgorzata Kudłak 7 05:591/1 100.01/2 50.02/3 66.72/2 100.0  2 2 1       1     10 0
16 Marinela Agalareva 13 29:262/4 50.02/6 33.34/10 40.03/5 60.0      2 1   1 1     7 0
17 Marija Kovacic 2 21:101/5 20.0   1/5 20.00/5 0.04 2 6 1 1   3       -3 0
Drużyna          
Suma 59 200:00 12/29 41,4 8/21 38,1 20/50 40 11/24 45,8 5 18 23 10 17 0 17 9     41  

Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 15:48   0/1 0.00/1 0.0         2 2   3 4     2 0
5 Joanna Czarnecka 0 08:400/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2   1   2       -2 0
6 Aleksandra Sobańska 5 21:562/4 50.00/2 0.02/6 33.31/2 50.0  1 1 4 3     1     6 0
8 Justyna Żurowska-Cegielska 6 19:541/5 20.01/2 50.02/7 28.61/2 50.02 3 5 2 3   3 3     7 0
9 Aleksandra Chomać 10 25:065/14 35.7   5/14 35.70/3 0.01 6 7 1 2   1 1     6 0
10 Magdalena Losi 2 22:240/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.01 2 3   3   1 1     2 0
11 Agnieszka Szott-Hejmej 17 19:454/6 66.73/3 100.07/9 77.8   1 4 5 1 3   2       19 0
12 Katarina Ristić 8 24:023/5 60.00/1 0.03/6 50.02/3 66.71 4 5 1 3   4 1     7 0
13 Barbara Kaszewska 2 11:471/5 20.0   1/5 20.0     1 1       1       -2 0
15 Judyta Banaszkiewicz 2 07:521/1 100.0   1/1 100.0   1   1   1   2       1 0
20 Maja Drozg 13 22:465/5 100.01/2 50.06/7 85.70/2 0.04 2 6 1 3     2     19 0
Drużyna          
Suma 65 200:00 22/47 46,8 5/14 35,7 27/61 44,3 6/14 42,9 11 25 36 12 24 0 19 13     65